Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja to nie rozumiem przegrywów... Lepiej obniżyć wymagania niż być samotnym. Sam znalazłem na #tinder fajną dziewczynę (samotna matka) i jest fajnie. Spotykamy się w weekendy i najczęściej zostawia dziecko na kilka godzin pod opiekę kogoś z rodziny i mamy czas dla siebie. Nikt ode mnie nie chce ślubu, nikt ode mnie nie wymusza kasy - tak jak to wykopki straszą. Wcześniej marnowałem czas na jakieś blackpille a teraz jestem szczęśliwy.

#przegryw #podrywajzwykopem #zwiazki #relacje #tinder#badoo #matki #samotnematki #blackpill #tfwnogf #samotnosc #dzieci #takaprawda #hipergamia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ciesz się póki możesz, bo gwarantuję ci że tak kolorowo nie będzie a ona zacznie ci się narzucać z dzieciakiem prędzej czy później jak wyczuje ten moment
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: bo przyjemne złego początki , wiadomo że na początku zębów nie pokaże bo nie ma takiego immunitetu, na to sobie mogą pozwolić tylko ładne młode Julki , byle prostytutki , samotne matki i inne tego typu historię zawsze na początku będą dużo milsze żeby ktoś wogole zwrócił na nie uwagę , bo nie są głupie i wiedzą że startują z o wiele niższego pułapu niż młoda bezdzietna i wyjątkowo ładna
  • Odpowiedz
zawsze na początku będą dużo milsze żeby ktoś wogole zwrócił na nie uwagę , bo nie są głupie i wiedzą że startują z o wiele niższego pułapu niż młoda bezdzietna i wyjątkowo ładna

Ale czas przymilny też się kiedyś skończy


@Linnior88: opisałaś swój modus operandi

nie z nami te numery p0lko
  • Odpowiedz
@Czekolatka: ja mam sąsiadkę stara babę która była samotna matka i przygruchala sobie bezdzietnego 40 lat temu , wyjątkowa podła wiedźma i plotkara , pewnie tamten też myślał że miał szczęście
Takie harpie nigdy nie pokazują zębów na początku , prędzej można zaufać lasce która już na początku pokazuje wady niż "pani idealnej " która wytrzyma parę lat a później sobie odbije za wszystkie czasy
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja w sumie obniżyłem standardy, nauczyłem się trochę żyć z babami i stopniowo te standardy podniosłem, bo nagle zacząłem mieć szanse u ładniejszych dziewczyn. Ale ja zawsze byłem normikiem, tylko nieświadomym swojego normictwa przez co czułem się jak przegryw.
  • Odpowiedz
Ja to nie rozumiem przegrywów... Lepiej obniżyć wymagania niż być samotnym. Sam znalazłem na #tinder fajną dziewczynę (samotna matka) i jest fajnie. Spotykamy się w weekendy i najczęściej zostawia dziecko na kilka godzin pod opiekę kogoś z rodziny i mamy czas dla siebie. Nikt ode mnie nie chce ślubu, nikt ode mnie nie wymusza kasy - tak jak to wykopki straszą. Wcześniej marnowałem czas na jakieś blackpille a teraz jestem szczęśliwy.


@
  • Odpowiedz