Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób co chodziły do #licbaza #studbaza w latach 90tych i na początku 2000s
Wtedy też młodzież się tak ubierała? Czy to całkiem nowy styl? Bo mi się wydaje, że wtedy też była taka moda. Ktoś wytłumaczy skąd to się wzięło? Bo jakby ktoś się tak ubrał w 2014 roku uznaliby go za bezdomnego albo za lumpa
Mam wrażenie, że to się zaczęło jakoś w 2020 roku
#pytanie #pytaniedoeksperta #moda #vinted #logikarozowychpaskow
snorli12 - Mam pytanie do osób co chodziły do #licbaza #studbaza w latach 90tych i na...

źródło: 1000002508

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
@snorli12: ja tak chodziłem ale nie dlatego że lubiałem, miałem dużo kuzynów po których dostawałem ciuchy. Ale wtedy to był styl hip-hopowy i ten styl biedaka był uważany za luzaka. Ogólnie #!$%@? co kto zakłada, tylko zepsute i rozpieszczone banany co życia nie znają mogą się #!$%@?ć do czyjejś odzieży, źle to o Tobie świadczy
  • Odpowiedz
  • 0
@snorli12 na przełomie wieków chłopaki nosili wszystko min 1 rozmiar za duże. Zobacz sobie nawet na ówczesne koszulki piłkarskie albo na wielkie marynarki
  • Odpowiedz
@kurt_hectic o to to! ostatnio robiłem porządek w szafie i mialem jeszcze kilka par spodni i koszulek i ze 2 bluzy z error mass dnm i ecko to te ciuchy czuć że z grubej bawełny a nie plastiku jeans to był jeans a teraz to wszystko takie jednorazówki, jestem już po 30 więc te ciuchy spokojnie z 15 do 18 lat mają i nadal wyglądają lepiej niż nie jedna koszulka czy
  • Odpowiedz
  • 0
@snorli12 taka jest rola młodzieży by mieć ubrania inne niż pokolenie ich rodziców aktualnie. Ja też nosiłam szeroką koszulkę, bojówki i glany. Kobiety 20 + już się tak nie ubiorą i o to chodzi. To jest etap, który się powtarza cały czas.
  • Odpowiedz
@snorli12: moda wróciła w 2020 jak zamknęły się łańcuchy dostaw z Chin i Azji środkowowschodniej i firmy modowe musiały powyciągać gówno z magazynu nazywając to "rozmiar oversize" albo "uniwersalny" ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo było taniej, szybciej i na już. Tak samo weszły te jasne buty jesienno-zimowe dla kobiet na wzorze wojskowym, bo to też było na już do wyprodukowania, tylko kolor dali jasny żeby aż
  • Odpowiedz
@snorli12: tych co uważają, że kobiety się szpecą tą modą może zdziwić fakt, że chodzenie w takich luźnych ubraniach jest bardzo wygodne i komfortowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) i niekoniecznie każdej kobiecie zależy na podkreślaniu swoich wdzięków na ulicy dla losowego wykopka
  • Odpowiedz