Wpis z mikrobloga

Sam podaj. Mam cię wyręczać? I tak podałem już za dużo w odpowiedzi na nędzny wpis na polskiej Wikipedii. W latach 70 już nie żył więc co to miałoby udowadniać?


@panczekolady: Podałeś tylko opinię Hoovera, a chwilę przedtem, żeby nie brać opinii i wpływu FBI pod uwagę, bo amerykańskie służby tworzą terrorystów. Hoover był szalony i miał obsesję na punkcie MLK, śledził również Kennedego, co nie znaczy, że to byli terroryści
  • Odpowiedz
no i podałeś tylko źródła mówiące, że MLK uważano ww społeczeństwie za socjalistę i komunistę, ale nie terrorystę


@djtartini1: Nigdzie nie pisałem, że społeczeństwo uważało go za terrorystę. Czy zmyślanie to twoja strategia dyskusji? Pisałem, że większość miała o nim negatywną opinię, agencje uważały go za zagrożenie narodowe, bo słowo "terrorysta" nie istniało praktycznie w ówczesnym dyskursie, a w świetle prawa uchwalonego lata później mógłby być sądzony jak terrorysta.
  • Odpowiedz
ale był nie za terrorystę więc ta licealistka mówi pierdoły. I co z tego?


@djtartini1: czepiasz się konkretnego użytego słowa aby zdyskredytować rozmówcę, prawda? Schopenchauer byłby Tobą zawiedziony
  • Odpowiedz
Nigdzie nie pisałem, że społeczeństwo uważało go za terrorystę.


@panczekolady:

"Przecież ona nie mówi, że nim był, tylko że był w swoim czasie za takiego uważany." Tak właśnie napisaleś.
  • Odpowiedz
@Warcomx: Robisz to samo co ta licealistka- rozszerzasz osobę MLK do każdego ruchu afroamerykanów- w tym przypadku poleciałeś do roku 2014 z organizacją i osobami nie mającymi nic wspólnego z MLK.
  • Odpowiedz
Nie wiem skąd ona to wzięła, że był nazywany terrorystą, był pastorem powszechnie szanowanym nawet przez przeciwników politycznych.


@djtartini1: Kochany chłopak. Ten L. King to chyba umarł z powodu ukąszenia pszczoły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale cię szybko styrali jak psa w tym temacie a ty dalej brniesz robiąc z siebie takiego samego pajaca, jak twój idol Mazurek. XD


@Hatespinner: Mazurka nie lubię i nie uważam, żeby MLK był terrorystą. Zaś to, że Hoover go uważał za komunistę to wiem- on mówił tak mniej więcej o każdym kto ma inne poglądy. Podobnie śledził też JFK. Natomiast to nie tak, że uważano ich za terrorystów i też
  • Odpowiedz
hmm no ale Mazurek ma rację- Martin Luther King propagował opór bez agresji i na pewno bez aktów terrorystycznych, był powszechnie szanowany. Nie wiem skąd ona to wzięła, że był nazywany terrorystą, był pastorem powszechnie szanowanym nawet przez przeciwników politycznych.


@djtartini1: To był wtedy dość młody ksiądz i pod byle pretekstem próbowano go aresztować, a ktoś podsadził mu bombę pod dom wg wiki. Pewnie nie użyto słowa terrorysta, bo to chyba
  • Odpowiedz
@djtartini1: o chłopie, ładnie masz pod kopułą. W imię czego bronisz błędnej tezy? Za duże ego,żeby odpisać innym którzy Ci bardzo kulturalnie tłumacza sytuację, "dzięki, rzeczywiście"? Spoko,to nie wstyd, zdanie można zmienić,nikt tego nie sprawdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz