Wpis z mikrobloga

Lewaki się spłakały do moderacji i wpis usunięty, to napiszę jeszcze raz bez przekleństw.

Spróbujcie otworzyć lokal, w którym będziecie obsługiwać tylko białych heteroseksualnych ludzi. Zakaz wstępu dla czarnych, beżowych i lpg. Zobaczycie, co was spotka. Tymczasem we wspaniałym postępowym, toleranyjnym świecie możecie sobie bezkarnie dyskryminować rodziny z dziećmi i sugerować, że nawet pies jest wyżej w hierarchii.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #lewackalogika
OlaKordasOfficial - Lewaki się spłakały do moderacji i wpis usunięty, to napiszę jesz...

źródło: 20240415_182535

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
@OlaKordasOfficial: Wiesz dlaczego właściciele restauracji wolą na ogół wpuścić parę z psem niż z dzieckiem? Dlatego, że nikt nie bierze podwórkowego psa do restauracji tylko psy, które są wychowywane w domu i umieją się zachować w miejscu publicznym. A z dziećmi bywa bardzo różnie, bo niejednokrotnie widziałem sytuację, w której gówniak zachowywał się karygodnia. A mamusia i tatuś udawali, że nic nie widzą. W przypadku psa zwrócisz ludziom uwagę i go
  • Odpowiedz
  • 1
@OlaKordasOfficial

Spróbujcie otworzyć lokal, w którym będziecie obsługiwać tylko białych heteroseksualnych ludzi.


Przecież są takie bary. Głównie w Warszawie w rejonie Łazienkowskiej tylko, że hetero to mniejszość

  • Odpowiedz
@Wraczek: on nie może tego zrobić bo zrobił sobie dziecko i WSZYSCY musimy razem z nim cierpieć, nie możesz sobie spokojnie żyć bo taki ktoś wraz ze swoim dzieckiem nie uszanuje przestrzeni publicznej i innych gdyż MA DZIECKO
  • Odpowiedz
@OlaKordasOfficial co ty gadasz za głupoty, ludzie chcą iść zjeść w spokoju, a diieci hołoty biegają jak dzikie zwierzęta po całym lokalu, z uwagi na to że hołota nie umie wychować i pilnować dzieci powstają takie pomysły, bardzo potrzebne
  • Odpowiedz
@OlaKordasOfficial: Spędzam ok. 60 dni w roku na wyjazdach - wakacje, weekendy itd. Wybieram głównie hotele czterogwiazdkowe, rzadziej apartamenty. Więc może się wypowiem. Nie wiem gdzie są te mityczne źle zachowujące się dzieci, o których ciągle czytam. Przypominając sobie najbardziej wkurzające sytuacje z ostatniego roku, tak z pamięci na szybko:
- para w hotelowym basenie która przez 1.5h liże się w jacuzzi, nie pozwalając tym samym nikomu do niego wejść
-
  • Odpowiedz
@OlaKordasOfficial: ojojoj jakie zesrańsko, ja bym jeszcze zrobił zakaz wstępu dla prawaków bo oni tylko stoliki zajmują i biorą najtańsze dania XD kiedyś widziałem jak przyszło czterach narodowców do restauracji, wydygani tacy, bo to dla nich była nowość, zawsze #!$%@? kebab w budzie u turasa a teraz pojawili się w porządnym lokalu i wszyscy się tylko patrzyli na tych szmaciarzy, wzięli jedną najtańszą pozycję z menu (barszcz Ukraiński!) i tak jedli
viero - @OlaKordasOfficial: ojojoj jakie zesrańsko, ja bym jeszcze zrobił zakaz wstęp...
  • Odpowiedz
  • 13
@STM32_bujneo: To nie żadna matka z dziećmi tylko zapewne wykopek płci męskiej z różowym paskiem, kolejny kreujący się na konserwatywkę. Tym bardziej, że na początku pisał głównie o Formule 1, mało prawdopodobne, żeby takie posty mogła trzaskać kobieta.
  • Odpowiedz
@OlaKordasOfficial:

Dlaczego ktoś z góry zakłada, że będą się źle zachowywać i zakazuje im wstępu?


Bo w przypadku psa, daje się mu kaganiec żeby nikt nie musiał wierzyć na dobre słowo. Więc w przypadku kaszojada nikomu się nie chce ufać, że nie drze #!$%@?.
  • Odpowiedz