Wpis z mikrobloga

@BlackpillRAW: true. Ja jestem właśnie w poszukiwaniu takiej pracy zdalnej. Kurde wysyłam do banków, obsługa klientów, operator czatu i kurde zero odzewu. Praktycznie zmniejszamy co chwilę wymagania pieniężne bo aż za długo siedzę na Kuroniu. Co to za praca jeśli można wiedzieć? Jakiś e-commerce czy właśnie support?
  • Odpowiedz
  • 3
@smallboobslover Generalnie mojej pracy można nauczyć małpe w tydzień.

Jednakże zostałem wybrany mając wykształcenie nazwijmy to kierunkowe, drugie studia w trakcie i 1,5 roku stażu w podobnej pracy biurowej w innej firmie.

Licznik aplikacji na pracuj.pl pokazywał >100 i wygląda na to, że byłem areczkiem numero uno z tej ekipy. 10 miesięc aplikowania wszędzie gdzie się da, ponad 300 wysłanych CV i kilka rozmów o pracę.
Trzeba próbować i nie zniechęcać się
  • Odpowiedz
  • 2
tyrałeś na produkcji?


@Piho: Nie. Byłem kierowcą Ubera, pracowałem w gastro, byłem kierowcą w innych firmach, cieciem nocnym. Z moich nielicznych sukcesów życiowych to:
-nigdy nie pracowałem na produkcji
-nigdy nie pracowałem na budowie

Najbardziej fizolską pracą było dbanie o ogród restauracji. Moja pierwsza praca w życiu. Ciężka tyrka fizyczna za 10zł/h w wakacje jako nastolatek.
  • Odpowiedz
@Piho: eh coś w tym jest, ja niestety nie miałem tyle szczęścia i nie mogłem studiować i pomimo posiadania 10 lat w januszexie nie mam żadnyuch odpowiedzi - ja to raczej 30 wysłałem tylko cv, bo nawet cieżko coś znaleźć - same jakieś specjalistyczne, managerkie oferty. Marzy mi sięod zawsze studiowanie, ale teraz to ja nawet nie wiem jak wejść w temat sudiów- czy wystarczy 'zapłacić' aby studiować, czy trzeba jakieś
  • Odpowiedz
  • 0
Marzy mi sięod zawsze studiowanie, ale teraz to ja nawet nie wiem jak wejść w temat sudiów- czy wystarczy 'zapłacić' aby studiować, czy trzeba jakieś punkty kolekcjonować?


@smallboobslover: na zaocznych płacisz i decyduje kolejność zgłoszeń zazwyczaj.

Teraz to nawet nie wiem, czy podołałbym jakimś studiom i czy moja pasja by wróciła.


Facet, nawet się nie zastanawiaj. Wystarczy minimum organizacji i idzie wszystko zdać na zaocznych. A nikt mnien ie pytał na
  • Odpowiedz
Dzienne nie mają kompletnie sensu


@BlackpillRAW: naukowo i zawodowo nie maja sensu (chyba, ze idziesz na jakies top top kierunki na top top uczelniach). Na dziennie idzie się dla studenckiego życia, szczególnie jak wyjeżdżasz z powiatowego gówna od starych januszy do wojewódzkiego. A jak jesteś jeszcze przystojnym dynamiczniakiem to te lata to twój najlepszy czas w życiu. No chyba, że jesteś przeciętnym anonem to wtedy tylko zmarnujesz czas na wegetacje i
  • Odpowiedz
  • 0
idziesz na jakies top top kierunki na top top uczelniach

jak wyjeżdżasz z powiatowego gówna od starych januszy

jak jesteś jeszcze przystojnym dynamiczniakiem


@Eugeniusz_Zua: 3 razy "NIE" w moim przypadku. (ʘʘ)
  • Odpowiedz