Wpis z mikrobloga

@MrRedz: Po prostu Polacy czy Amerykanie nie mają swojej kultury jedzenia. We Francji, Włoszech, Hiszpanii McDonalds jest mega niepopularny i każdy woli zjeść swoje jedzenie niż obce.
Łatwo się ocenia jak się jest starszym/dorosłym i można samemu wybierać co się zje. Jak się było gówniarzem to właśnie fakt, że nie można było samemu decydować na co się ma ochotę. Mam ochotę na bigos, jem bigos. Mam ochotę na wieśmaka, jem wieśmaka. A nie #!$%@? co lepsze a co nie. Nie będziesz jadł ciągle tego samego, a najważniejsza jest wolność wyboru, wtedy dopiero człowiek jest szczęśliwy.
bzdura. McDonald to najlepsza opcja na podróż. Jak jestem na jakimś zadupiu w Chinach czy innym dziwnym dla nas kraju, to w drodze nie ma bezpieczniejszej opcji do zjedzenia.


@miki4ever: dokładnie, mcdonalds niejednemu życie w delegacji uratował! zrozumieją tylko ludzie latający w dziwne miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nic dziwnego, że nie smakuje jak swołocz robi tylko prl'owskoego schabowego na tym samym tłuszczu od dłuższego czasu xD Zapraszam na Śląsk na rolady wołowe, kluski, panczkraut albo do Wielkopolski na kaczkę z pampuchami. Z tego co wiem Mazowsze ma bieda-kuchnię głównie xD