Wpis z mikrobloga

Obczajam ten kalkulator "kredytu 0%" i się śmieję xD
1. Single praktycznie wykluczeni czyli jako 30letni facet zarabiajacy np 8000zł nie masz szans na mieszkanie w mieście i tym samym jesteś wykluczony z przyszłego tworzenia związku, rodziny i produkcji ilości Polaków.
2. Patola z trójką dzieci może za to wziąć piękne deweloperskie mieszkanie za prawie 700 tys i płacić ratę....1375zł.
1375zł! xddd przecież przy tego typu racie to jest ogromne pole do wzrostu cen o dziesiątki procent.
A dla singla ratka 4700 <3


#nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt2procent
Beszczebelny - Obczajam ten kalkulator "kredytu 0%" i się śmieję xD 
1. Single prakty...

źródło: Screenshot 2024-04-12 at 08-03-44 Kalkulator Mieszkanie na Start_ Kredyt 0% – Hipoteka bez tajemnic

Pobierz
  • 298
  • Odpowiedz
Dlaczego rodzinę z trójką dzieci nazwywasz patolą? Patolą to jest 30 letni chłop co nawet baby nie ma a co dopiero dzieci. Pożytek z niego tylko jako mieso armatnie dla państwa.


@WielkiPowrut88: Rodzina z trójką dzieci bez własnego mieszkania to nie patola? XDDD Trzeba być skończonym idiotą, żeby robić trójkę bachorów w takim stanie materialnym. A ten 30 letni chłop co baby nie ma i tak dokłada do budżetu więcej
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: 3 dziecii 3x800+ czyli rata się spłaca, plus media i czynsz. Mieszkają za frajer xD
Za to wszystko musimy założyć 2400zł na dzieci, 1500 babciowe, 2887zł do kredytu, czyli 6787,00zł miesięcznie, a to tylko jedna rodzina xD
A ty singlu, #!$%@? przedsiebiorco, do roboty, podatki są za niskie, to ostatni rok tak niskiego zusu. O mieszkaniu i zdolnosci na JDG to sobie możesz pomarzyć, tobie sie chce to pracuj
  • Odpowiedz
pożytek z takiego mężczyzny jest jak najbardziej bo ciężko pracuje i płaci podatki, nie popełnia przestępstw. A patologia jak się rozmnoży to tworzy tylko koszt dla państwa


@Kreation: nie ma i nie będzie większego kosztu dla państwa niż nawis demograficzny w postaci bezdzietnej, starej, schorowanej patologii. Jak bezdzietnych było 5% nie był to problem, jak zapowiada się was 30-40% to jedyne wyjście to praca do śmierci dla bezdzietnych a jak
  • Odpowiedz
  • 5
@wojtas_mks skąd. Dziecko najlepiej zrobić jak jestem w mieszkaniowej i finansowej dupie, landlord w każdej chwili może mnie wywalić z mieszkania albo podnieść czynsz, a nagły pilny wydatek rzędu 5000 pln rujnuje mój budżet, nie mówiąc o utracie pracy.

Odpowiedzialny człowiek nawet durnemu chomikowi najpierw zapewni klatkę, jedzenie, i wyposażenie, zanim pójdzie do sklepu i kupi zwierzę, ale #!$%@? tam - walnę sobie dzieciaka, nie mając ku temu podstawowych warunków, a
  • Odpowiedz
@fenbekus: czyli najpierw singiel, który nie ma gdzie mieszkać na zrobić dziecko i dopiero starać się o mieszkanie? Czy ty siebie słyszysz? To jest właśnie patola
  • Odpowiedz
A co jeśli ci powiem że można wieść szczęśliwe życie bez dzieci? Niesamowita sprawa nie? Wiem że ciężko ci to pojąć, ale tak, da się i jest to piękna sprawa.


@Wraczek: Nigdzie nie powiedziałem że nie można. Jestem przeciwny nazywaniem kazdej rodziny z dziecmi patologią
  • Odpowiedz
  • 3
@wojtas_mks wynajmowane mieszkanie ma to do siebie, że jest wynajmowane. Dostaniesz pismo o podwyżce czynszu, albo wypowiedzenie umowy i co? Jesteś w dupie.

Nigdzie nie napisałem że dziecko można sobie zrobić jak się ma 50 milionów na koncie, ale trzaskanie bombelka jak jest się gołodupcem to skrajna nieodpowiedzialność. Nie wyobrażam sobie żebym miał mieć dziecko siedząc na wynajmie, i nie mając odłożonych chociaż kilkunastu tysięcy, mając w perspektywie zostanie jedynym żywicielem
  • Odpowiedz
  • 2
@WielkiPowrut88

A z twoich osranców jaki jest pożytek? Jak dla mnie to Polska może brać Białorusinów albo Wietnamczyków żeby załatać dziurę demograficzną. Jeśli nie będą roszczeniowymi burakami jak tu to bym w 5 sekund ich wymienił za ciebie z rodziną.
  • Odpowiedz