Wpis z mikrobloga

Obczajam ten kalkulator "kredytu 0%" i się śmieję xD
1. Single praktycznie wykluczeni czyli jako 30letni facet zarabiajacy np 8000zł nie masz szans na mieszkanie w mieście i tym samym jesteś wykluczony z przyszłego tworzenia związku, rodziny i produkcji ilości Polaków.
2. Patola z trójką dzieci może za to wziąć piękne deweloperskie mieszkanie za prawie 700 tys i płacić ratę....1375zł.
1375zł! xddd przecież przy tego typu racie to jest ogromne pole do wzrostu cen o dziesiątki procent.
A dla singla ratka 4700 <3


#nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt2procent
Beszczebelny - Obczajam ten kalkulator "kredytu 0%" i się śmieję xD 
1. Single prakty...

źródło: Screenshot 2024-04-12 at 08-03-44 Kalkulator Mieszkanie na Start_ Kredyt 0% – Hipoteka bez tajemnic

Pobierz
  • 298
@Xuzoun

>Dlaczego rodzinę z trójką dzieci nazwywasz patolą?


@WielkiPowrut88: bo jeśli ktoś najpierw bierze się za płodzenie trójki dzieciaków, a dopiero potem myśli o tym że warto byłoby mieć jakiś własny dach nad głową to jest patusem.


Przeważnie osoby, które myślą odwrotnie nie będą miały nigdy dzieci, albo urodzą w wieku 45 lat wymarzonego Downa i będzie kwik.
@Wraczek

@max1991:

>to na emeryturke sobie sam zarób bo moje dzieci nie będą płacić na Twoja.


Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś. Płacę składki na swoją emeryturę, która należy mi się jak psu buda, bo obecnie z moich składek utrzymują się emeryci. To że twoje dzieci będą łożyć na moje utrzymanie nie jest ich czy twoją łaską tylko wynikową systemu emerytalnego.

Zgodzę się z tobą, ale w takim razie niech nie pobierają
  • 0
@Afam88 @ki_monk ja pier, kolejni ktorym trzeba tlumaczyć to samo. W bk2% zarabiając 5900zł miales zdolnośc na 500 000zl. W bk0 kwota bedzie jeszze wyzsza. Jestescie ignorantami ktorzy nie rozumieją czym jest ten PREFERENCYJNY program i kredyt nieporównywalny ze zwyklym hipotecznym o ktorym sobie piszecie. Nie osmieszajcie się niewiedzą. Pół bańki to na luzie dostaną w nim dwie oaoby z najnizsza krajową. Ogarnijcie się.
Ja #!$%@?, przeczytałem cały wątek. Ten gość WielkiPowrut88 brzmi jak jakiś faszysta, #!$%@? o "użyteczności dla państwa", że single to patola itd. pewnie jest fanem Mussoliniego, Hitlera albo Stalina, powinien się nazwać "WielkiPowrut1488". Dosłownie stwierdził, że single są bezużyteczni, chyba , że jako "mięso armatnie". Wychodzi na to, że wsadzenie penisa do pochwy i wytrysk to jest warunek dla bycia uznanym za człowieka. Mnie niestety Bóg uczynił wybrakowanym, nie jestem hetero, więc
@Beszczebelny: to porównaj sobie zdolność dla zwykłego kredytu a bk2% i wyjdzie ci, większa zdolność ale nieznacznie i w każdym banku inna. Na pewno nie taka różnica jaką masz w swoich mokrych snach