Wpis z mikrobloga

Obczajam ten kalkulator "kredytu 0%" i się śmieję xD
1. Single praktycznie wykluczeni czyli jako 30letni facet zarabiajacy np 8000zł nie masz szans na mieszkanie w mieście i tym samym jesteś wykluczony z przyszłego tworzenia związku, rodziny i produkcji ilości Polaków.
2. Patola z trójką dzieci może za to wziąć piękne deweloperskie mieszkanie za prawie 700 tys i płacić ratę....1375zł.
1375zł! xddd przecież przy tego typu racie to jest ogromne pole do wzrostu cen o dziesiątki procent.
A dla singla ratka 4700 <3


#nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt2procent
Beszczebelny - Obczajam ten kalkulator "kredytu 0%" i się śmieję xD 
1. Single prakty...

źródło: Screenshot 2024-04-12 at 08-03-44 Kalkulator Mieszkanie na Start_ Kredyt 0% – Hipoteka bez tajemnic

Pobierz
  • 298
Z 3 nie, po prostu zmieni mieszkanie na większe, poprawi swoje warunki bytowe. Być może zbuduje dom. Byc może też pomysli o 4 dziecku. Tak czy siak ta trójka będzie miała lepszy start w dorosłość dzięki większemu majątkowi rodziców.


@WielkiPowrut88: i jaki pożytek będzie miało z tego państwo, że ci będą żyć w większym mieszkaniu? Zresztą przy takim socjlizmie i zadłużeniu państwa to te dzieci będą mieć przejabne za kilkadziesiąt lat.
porządna rodzina z trójką dzieci to radzi sobie bez takiego kredytu, zazwyczaj to są bardzo majętni ludzi. A nieradzący sobie plebs z trójką dzieci to patola. 30-letni singiel zarabiający wiecej niż 75% spoleczeństwa, załóżmy te 8000, nie jest w stanie kupić sobie 35 metrów w mieście wojewódzkim. Na rynku matrymonialnym jest więc nikim dla potencjalnych partnerek, mimo że często zarabia dużo wiecej niż wspomniania rodzina patoli.


@Beszczebelny: od lat nie przeczytałem
Państwo powinno was gnoić i grabić jak tylko się da, bo macie wyprane mózgi redpillem i innym gównem i tylko do dojenia się nadajecie.


@wcfilmowe: na razie to ty dopłacasz do mojego BK2%, dziekuję pieknie <3 Nie czuj się wydojony i ograbiony.
Ja jebe to już dawno przestało być śmieszne, a teraz staje się tragiczne. Jako przedstawiciel młodego pokolenia naprawdę nie wiem, jak w tym kraju można cokolwiek zaplanować. Jakbym był patolem bez wykształcenia, pracował za najniższą w kołchozie i spłodził 3 dzieci z jakąś Julką to miałbym szanse na mieszkanie. Mając wyższe wykształcenie i wykonując odpowiedzialną pracę jestem bez szans na kredyt. XD
ciekawe jakby ci "bezwartościowi" przestali #!$%@?ć na te wszystkie 13,14,500,800+,bk0,bk2 to skąd by te społeczeństwo wzięło na to wszystko pieniądze xD


@johnex74: ciekawe jakby ta "patola z trójką dzieci" nie miała tych dzieci i nikt w kraju ogólnie nie miał dzieci to skąd to społeczeństwo wzięłoby dobę 48 godzinną, żeby cztery razy więcej #!$%@?ć.
Ale w tym wszystkim chodzi o to, nie żeby patola robiła dzieci, tylko normalni ludzie. Patola będzie robiła dzieci, nawet jakby nie miałą gdzie mieszkać xDDD


@ziomus13: Gówno a nie o to chodzi. Jakbym mógł dostać dopłaty po zrobieniu tych dzieci to może by tak było ale na chwilę obecną rozdaje się kase tym którzy już je mają więc gówno to da w kontekście dzietności bo znowu wspiera się nie tych
@Iudex z tego programu korzystają takie rodziny jak moja czyli mając narodziny posiadające trójkę dzieci i własne już spłacone mieszkanie. Dodaj do tego że najstarsze moje dziecko może mieć 17 lat, a najmłodsze powiedzmy 12. Ja ten kredyt wezmę bo dla mnie to jest darmowe dodatkowe mieszkanie, którego nie potrzebują. Ja już więcej dzieci Nie będę miał, nie potrzebują żadnego wsparcia od państwa, a otrzymuję praktycznie darmowy kredyt. Mieszkanie które kupię samo
bo jeśli ktoś najpierw bierze się za płodzenie trójki dzieciaków, a dopiero potem myśli o tym że warto byłoby mieć jakiś własny dach nad głową to jest patusem.


@Xuzoun: a skąd założenie, że nie ma wcześniej gdzie mieszkać? Ten program zakłada, że ludzie z trójką dzieci mogą mieć już wcześniej mieszkanie. Ograniczenie tylko do pierwszego jest dla singli i ludzi z mniej niż trójką.
ciekawe jakby ci "bezwartościowi" przestali #!$%@?ć na te wszystkie 13,14,500,800+,bk0,bk2 to skąd by te społeczeństwo wzięło na to wszystko pieniądze xD


@johnex74: tak bo wiadomo że bezdzietne przegrywy zarabiające po 8k utrzymują ten kraj w ryzach xD