Wpis z mikrobloga

@wfyokyga: krwawa rewolucja by się tam przydała aby wytłumaczyć kto jest dla kogo bo zachowanie straży dobitnie wskazuje niewłaściwy stosunek do ludu.
Swoją drogą ciekawe jakim człowiekiem jest stenbstraznik i co mu powiedzieli w czasie szkolenia, że poczuł, że ma prawo brutalnie traktować ludzi. Dla mnie to zakorkowanie umysłowe i poddanie się regułom które czynią z niego maszynę do wykonywania poleceń. Dlatego też nie szanuje policjantów bo oni są wyłącznie bezmyślnym
  • Odpowiedz
że ma prawo brutalnie traktować ludzi.


@TakiSobieLoginWykopowy: jak ktoś wchodzi ci na teren prywatny i nie trzyma się zasad tam panujących to trzeba dać nauczkę. Popchniecie to dla ciebie brutalne traktowane? K... ludzie, ręce opadają...
  • Odpowiedz
o proszę, wolnościowiec, antysystemowiec, anarchista? Do czasu, aż po ryju nie dostanie, albo mu auta nie ukradną xD


@StachuStach: otóż to! Czym dla ciebie jako obywatela powinna być policja? Jaki zakres obowiązków powinien do niej należeć? Kim jest w stosunku do obywatela? Jak ma się zachowywać? Czy może używać środków przymusu itp.

Policja powinna być od niesienia pomocy w przypadku napaści, kradzieży auta a nie od wymuszania palą posłuszeństwa, wykonywania opresyjnych
  • Odpowiedz
  • 4
@TakiSobieLoginWykopowy o matko, płatek śniegu sie zesrał xD jak sama nazwa wskazuje jest to strażnik, wiec stoi na straży, chroni. Jest wyznaczona linia, to po co ja przekraczać? Ludzie włażą z buciorami tam, gdzie nie powinni i potem zdziwieni ze ktoś ich ustawił do pionu. Nigdy nie zrozumiem co kieruje takimi ulungami
  • Odpowiedz
@TakiSobieLoginWykopowy: o dzieciaku... typiara weszła w obszar odgrodzony, nie ona pierwsza i nie ostatnia, więc doskonale świat wie, jak się King's Guardy zachowują.
wracając do wysrywu o policji, to formacja ma nie mieć sentymentów, tylko ślepo wykonywać rozkazy, niestety na tym polega służba. Jak tak źle pod tym butem władzy, to zapraszam #!$%@?ć do jakiś cywilizowanych krajów, np. na wolnościową Białoruś, czy do innej Korei
Gaś komputer i do mycia
  • Odpowiedz
jak sama nazwa wskazuje jest to strażnik, wiec stoi na straży, chroni. Jest wyznaczona linia, to po co ja przekraczać? Ludzie włażą z buciorami tam, gdzie nie powinni i potem zdziwieni ze ktoś ich ustawił do pionu.


@Tomba: chyba mam alergię na każdy przejaw wyższości człowieka nad innym bo ja nie toleruje ani klasowych ani strukturalnych podziałów
  • Odpowiedz
to zapraszam #!$%@?ć do jakiś cywilizowanych krajów


@StachuStach: albo doprowadzić do zmian które satysfakcjonują obywateli bo niby z jakiego powodu mają oni #!$%@?ć z kraju który do nich należy?
Byłbyś idealnym obywatelem dyktatorskiego ustroju ze swoim nastawieniem.

Chodzi o określenie stosunku człowieka względem państwa. W jednym kraju państwo jest dla ludzi w innym ludzie dla państwa.
Natomiast ty uważasz, że w Polsce zapanowała idealna harmonia i nic nie należy zmieniać ani
  • Odpowiedz
@TakiSobieLoginWykopowy: o Tobie pisałem, wynieś się w stronę wolności. Jesteś przeciwnikiem podziału, władzy i wszytskiego, co ma związek z prawem? Ok. Podoba mi się Twój telefon, dostajesz w nosi zabieram sobie telefon, sytuacja hipotetyczna. Wstajesz z uśmiechem na twarzy, bo o taką wolność nic nie robiłeś xD?

Społeczeństwo nigdy nie będzie zadowolone, nie ma opcji
  • Odpowiedz
o Tobie pisałem, wynieś się w stronę wolności.


@StachuStach: jesteś śmieszny zupełnie jakby ci się wydawało, że czymś rozporządzasz i wydajesz ostateczne wyroki. Rzeczy które mi się nie podobają zmieniam.
Jak tobie się nie podoba to możesz wyjechać ale takie myślenie pozostaw sobie. Takie śmieszne nakłanianie do tego czynu zarezerwuj swojej matce.

Jesteś zawsze asertywny i każdej zmianie w prawie zwiększającej przywileje służb mówisz TAK!
Kontrola internetu TAK
Kontrola przepływu pieniędzy
  • Odpowiedz
@TakiSobieLoginWykopowy: tak, tak. To policja jest bezmyślnym narzędziem bo broni porządku który działa i działał przez setki lat i doprowadził Has do miejsca w którym jesteśmy xD za to ty jesteś wolnomyślicielem no powtarzasz po kilku #!$%@? z małym siusiakiem którzy nie rozumieją że nie są najważniejsi na świecie... Oni wogole mało rozumieją.
  • Odpowiedz
@TakiSobieLoginWykopowy to jest charakterystyczna stereotypowa cecha tych strażników. Mają robić swoje i być niewzruszeni. Gdy idzie to idzie po swojej trasie. Gdy stoi i pilnuje to stoi. W kinematografii jest masa odniesień do tego zjawiska, nawet w Jasiu Fasoli było.
DEMONzSZAFY - @TakiSobieLoginWykopowy to jest charakterystyczna stereotypowa cecha ty...
  • Odpowiedz