Wpis z mikrobloga

@sidhellfire: @Rad-X P0laczkowi lewaczk0wi można wymordować 6 milionów ludzi, 20% populacji kraju, a on i tak na swoich będzie srał, co za podludzka mentalność XDD

Może i Niemcy mieli rację w tych swoich teoriach rasowych, bo takiego kraju zakompleksionych butolizów to ciężko nawet w Afryce szukać XD

Widać że 50% polskiej inteligencji wymordowali po różnych Sonderaktion Krakau i innych gułagach, zostało samo komusze gówno oderwane od pługa i najmniej wartościowe jednostki
@Hadolf_Itler: no #!$%@? to musi być coś w genach takich szczurów XD

nie ma nic bardziej żenująco wschodnioeuropejskiego niż ten gen lewackiego butoliza, patrzcie jaki postępowy i tolerancyjny jestem p0laczek, może i z Pcimia Dolnego i robię w kołchozie, ale jak wystarczająco nasram na powstańców warszawskich to mnie uznają za wielkiego europejczyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem na świeżo po wycieczce z przewodnikiem po Warszawie. Teoretycznie timeing był dobry, Niemcy już likwidowali ghetto, były obawy że zaraz i tak zaraz zabiją wszystkich w Warszawie, za Wisłą czekali Rosjanie którym nie spieszyło się przedostać rzekę i walczyć z Niemcami z mnjej korzystnej pozycji. Warszawiacy chcieli wyzwolić stolicę i polubownie oddać władzę rosjanom, co i tak jest szalonym pomysłem. Okazało się jednak, że obliczenia były niedoszacowane i kilka dni wcześniej
wspierać swoich i czekać na lepszą ooazje, która nie narazi tysięcy cywili.


@Tytanowy_Lucjan: Ja tam nie nie mam wyklarowanej i stanowczej opinii co do powstania, ale chciałem zauważyc, że sowieci stojący po drugiej stronie Wisły to było coś co właśnie AK uważało za dobrą okazje.
Ten wpis to fake info. Dzieci nie walczył z bronią w powstaniu. Dzieci w powstaniu wykonywały zadania poboczne na zapleczu. Najlepiej to to zgłosić.

@Tytanowy_Lucjan @sidhellfire @anonimek123456 @Yenn_z-Wyspy7Slonc @farbowanylisek @XanderPLXE @justkilling @Dymass @ShpxLbh @Silklash @Wolf1986 @polacy_nigdy_nie_klamia @Megawonsz_dziewienc @kawior2007 @SpalaczBenzyny @TurboDynamo @Garnuch2137 @Niebadzksieciem @Escalade @seboxtc @Lambo994 @a665321
@Smok_Baltazar Co chcesz zgłaszać, że ktoś wyraził swoją opinię, że ten zryw był głupotą a dzieci również przez to ginęły? Dzieci także brały udział w walkach, zwłaszcza w późniejszym etapie powstania. Nie na taką skalę jak dorośli tu pełna zgoda, ale nie było tak, że żaden dzieciak broni nie trzymał. Wam ten bogoojczyźniany patriotyzm kompletnie narzucił klapki na oczy i wszystko widzicie jedynie w superlatywach. A jak ktoś podda to krytyce od