Wpis z mikrobloga

Ktoś pamięta jak 3 dni temu mieliśmy tutaj zielonkę @Karetkarz ?
Rzekomy niedoszły samobójca, pracownik #pogotowie #wroclaw
W komentarzach był bardzo agresywny i wulgarny. Tak podekscytował się nieudaną próbą, że aż musiał zrobić fotkę związanego kabla, założyć nowe konto i koniecznie się tym pochwalić na Mirko.

Pod jego ostatnim wpisem, w którym opisywał rzekomą próbę powieszenia się było sporo komentarzy (chociaż on sam napisał ich 1/3 odpowiadając każdemu, kto poświęcił mu chociaż odrobinę uwagi).

#samotnosc #depresja #karetkarz #samobojstwo #wroclaw
Dodał wpis, pokrzyczał, poobrażał - niektórych zwyzywał - i sobie poszedł. Konto @Karetkarz jest teraz w fazie usuwania.

17 wpisów, które dodał między 19:35 a 9:28 - usunął, a on sam pewnie kontynuuje teraz w realu wylewanie swojej wewnętrznej nienawiści, złości i żółci na całe otoczenie, zrzucając winę za swoje życiowe porażki, niepowodzenia i błędne wybory na wszystkich wokół siebie.

Tylko nie na siebie (oczywiście).

Pisał, że rozszedł się z kobietą, która zabrała mu syna, z którym widywał się bardzo rzadko. Narzekał, że jedyne co robił to praca i czas spędzony w domu. Opisał się jako fan wolności - palenia marihuany i brania wszystkich, dowolnych narkotyków, wolności do dobrowolnej eutanazji. Wyborca Trzeciej Drogi.

Niezależnie czy pisał prawdę o próbie czy nie, myślę, że ma spore problemy psychiczne. Warto, żeby nie zapominać o takich ludziach i próbować pomóc. Bo najgorsza jest znieczulica i brak wyciągniętej dłoni, dla osób, które krzyczą wręcz o pomoc. Nie wiem, może ktoś go zna, może ktoś kojarzy budynek albo koty. Może to sąsiad kogoś mirkującego - kto wie? Warto, żeby pojawiło się wsparcie dla ludzi z takimi problemami - w końcu tyle się mówi o samobójstwach mężczyzn w Polsce.

Dla ciekawskich poniżej wstawię w komentarzu zdjęcia i wpisy które wrzucił między 2024-03-23 19:35 a 2024-03-25 09:28 zanim je usunął na tagach:
#chcepogadac #mirkopomusz #wykopefekt #2137 #feels #zalesie #koteczkizprzypadku #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #archiwumx
WykopX - Ktoś pamięta jak 3 dni temu mieliśmy tutaj zielonkę @Karetkarz ? 
Rzekomy ni...

źródło: Karetkarz

Pobierz
  • 18
  • 0
Prośba o #wykopefekt

Mam na imię Michał. Wczoraj poszedłem do lasu, zrobiłem stryczek i powiesiłem się. Dusiłem się przez krótszą chwilę po czym spadłem. W przypływie adrenaliny pojechałem na SOR do wojskowego szpitala z ogromnym bólem gardła (pętla zacisnęła mnie się na szyji, ale nie miałem przy sobie noża i musiałem rozluźnić kabel ręcznie). Po przyjęciu na SOR zbadała mnie pani doktor i dlatego też powstaje ten wpis.

Skłamała pani pisząc, że
WykopX - Prośba o #wykopefekt 

Mam na imię Michał. Wczoraj poszedłem do lasu, zrobił...

źródło: f17737a6a78b671f8952127b2bfcaf2395cca548c57a7cf07dea9a239123921f

Pobierz
  • 0
Witam wszystkich serdecznie. Jestem Michał i mirkuje tutaj z przerwami od dziesięciu lat. Szukam kogoś z #wroclaw kto byłby w stanie poświęcić mi i mojemu nie całemu dwuletniemu synowi parę godzin w miesiącu na wyjście z wózkiem do parku, spacer, cokolwiek po uprzednim umówieniu.

Dzieciak jest u byłej i niedoszłego teścia a ja mieszkam na drugim końcu miasta i non toper pracuje. Była nie utrudnia mi kontaktu z dzieckiem i nie jesteśmy
WykopX - Witam wszystkich serdecznie. Jestem Michał i mirkuje tutaj z przerwami od dz...

źródło: d56fe641e3fdf585451317e04227e5f34ebd5361a96e078c6f92543db3745ba9

Pobierz