Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#programowanie #pracait #naukaprogramowania

Szukają programisty dla klienta z Niemiec i w wymaganiach jest podane, że pracodawca wymaga wykształcenia IT lub pokrewnego. Nie spełniam tego warunku, bo skończyłem edukację na maturze (2 lata expa, próbuję dostać się na mida), ale odezwali się na moje CV tylko problem w tym, że tam nie mam w ogóle pola wykształcenie, bo uznałem, że skoro nie mam, to nie będę wpisywał LO.

I teraz pytanie, czy mimo spełnienia tego wymagania realne jest, że mogliby mnie zatrudnić? Pytam, bo wymaga to ode mnie wstania o 8 rano i nie wiem, czy warto.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: chłopie, w Niemczech szkole średnia skończyć maturą to jak wygrać w Lotto, uzupełniaj i powodzenia!
Dopisz, że przez 3-4 lata tłukłeś informatykę, napisz, że Office i programowanie i będzie gitara
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to jest biznes, liczy się tylko to czy potrafisz robić pieniądze.
Jak złapiesz z nimi dobry kontakt i będą czuli że wiesz jak rozwiązać ich problemy to to wykształcenie nie ma żadnego znaczenia. Z drugiej strony jak ktoś nie potrafi zbudować dobrej relacji, to żadne wykształcenie mu nie pomoże ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz