Wpis z mikrobloga

@salcefrytki z tym, ze serio o to można rozciąć paluchy albo po prostu się #!$%@?, bo nie da się normalnie napic z gwinta, a nawet idzie rozlać wode/napój jak się #!$%@? obkreci podczas nalewania. Kazdy z tym sie szarpie by to urwać i zostaje ostra krawędź.

Ludzi to naprawdę wyprowadza z równowagi, kogo widzę odkręcającego butelke to rzuca mięsem na ten #!$%@? pomysł. Nie da się nawet równo zakręcić z powrotem butelki.
@salcefrytki: jedni zajmują się kretynizmami w stylu zielony ład, inni "prawami kobiet" (znamienne, że nikt nie potrafi wskazać jakie prawa mają mężczyźni, których nie mają kobiety) a jeszcze inni nakrętkami. Rozumiem, że nie masz nic przeciwko generalizowaniu i jeśli jeden polityk albo działacz konkretnego ugrupowania chlapnie jakąś głupotę to znaczy, że wszyscy są tak samo upośledzeni?
@Itslilianka:

tam jest takie idiotyczne prawo że jak ktoś się obleje gorąca herbata to moze dostać odszkodowanie bo nie było napisane że gorące

Widzę że internetowe gówno historie dalej żyją dobrze. Tam były ze dwie akcje że ktoś dostał zamiast gorącej kawy żywy ogień bo albo pracownik albo maszyna nawaliłą i dlatego skończyło się na procesie. Nawet kiedyś były do znalezienia NSFW foty z tych poparzeń.
@biaukowe tak, xd free thinkerze... Info ze strony coca cola "Nowa konstrukcja sprawia, że butelka PET i nakrętka są połączone, a każda nakrętka może zostać poddana recyklingowi. Większa zbiórka przyczynia się do zmniejszenia ilości odpadów w środowisku naturalnym."
Ale wiadomo, że pod płasczykiem powyższego jest chęć zniewolenia społeczeństw poprzez brak rozdzielności nakrętki z butelką. Proponuję strajk płaskoziemców
@rzeznia22: ja ostatnio sobie kupiłem taką butelkę idąc przez miasto (zwykle kupuję w puszce, ale nie było akurat) i okazało się to bardzo przydatne, jak w drugiej ręce miałem ciężką torbę. Dwoma palcami sobie odkręcałem i zakręcałem bez problemu