Wpis z mikrobloga

Bo tutaj akurat brakuje drzwi szklanych.


Do tego gówna nikt praktycznie drzwi nie montuje, obczaj jakieś projekty.

Zresztą dziwnie to umiejscowili- taki prysznic najczęściej w rogu jest na końcu ściany.

Ni9gdy nie widziałem w rogu, bo to niesymetryczne? Zawsze pośrodku, aby to wyglądało.

Na tym zdjęciu nie wiem co jest obok tego prysznica? Wanna?


Po lewej? Toż to bidet XD

@Nowystaryziel:
@kolejne_juz_konto: No nie wiem czy łazienki mają wyglądać czy być bardziej funkcjonalne? Ja mam taki prysznic z drzwiami szklanymi i listewką- nic nie kapie. No a tutaj też zagospodarowanie przestrzenne jest dziwne- strzelam, że na prawo są drzwi. Lepiej mieć więcej miejsca w łazience i bardziej ergonomicznie niż mniej miejsca i wszystko jakoś porozwalane.
Zresztą już mnie nic nie dziwi, jak ostatnio oglądałem na hgtv jak jakaś babeczka aranżerka i projektantka
Widzę, że nigdy nie musiałes myć kabiny prysznicowej, całe życie robiła to za Ciebie stara.
Kabiny prysznicowe są paskudne, pełno zakamarków, gdzie chowa się woda.
Dobrze zrobiony walkin jest łatwy w utrzymaniu czystości i pozbawiony przedstawionych tu wad.
@Zoyav: Tego typu prysznice wyposażone zazwyczaj są w deszczownicę. Woda wówczas leci w kierunku z góry na dół a słuchawki prysznicowej używasz do "manualnego" domycia sie w niektórych miejscach.
Kabiny prysznicowe używa się z prysznicem w postaci słuchawki wiszącej na ścianie i skierowanej w kieruunku drzwi i wówczas tak jak napisałaś - pół łazienki pływa gdy drzwi brak.
@KriegCaptain710 ale to musiałby być serio przewymiarowane, . Mam u siebie zamykaną kabinę, o głębokości 1,5m i przeciwległa ściana jest i tak zawsze zachlapana dość wysoko. Kolega zrobił otwartą o głębokości 2,5m bo „ładne i modne” jednak po czasie narzeka że i tak zawsze trochę wody jest poza kabiną.
@Zoyav przy walk in nie da się wziąć gorącego prysznica bo całe ciepło ucieka. lepsze już rozwiązanie dwuszybowe, można kierować strumień w dowolnym kierunku i zero chlapania poza prysznic