Wpis z mikrobloga

  • 2
@Anihilacja_entropii @Zgrywajac_twardziela no ale chodzi mi o to że woda z prysznica była na ścianach nie na podłodze, jak się kąpię to woda z prysznica jest na całej ścianie od prysznica, więc jak były zepsute drzwiczki, to pisałam 2 razy, że woda z prysznica była na ścianie, tak samo do wanny muszę mieć zasłonkę, bo bez zasłonki też woda po całej łazience na ścianach
no ale chodzi mi o to że woda z prysznica była na ścianach nie na podłodze, jak się kąpię to woda z prysznica jest na całej ścianie od prysznica, więc jak były zepsute drzwiczki, to pisałam 2 razy, że woda z prysznica była na ścianie, tak samo do wanny muszę mieć zasłonkę, bo bez zasłonki też woda po całej łazience na ścianach


@Zoyav: ale Ty dalej nie rozumiesz. Porównujesz jedną rzecz
@Zoyav: Tego rozwiązania nie stosuje się na ścianie przeciwległej do sprzętów AGD, szafek czy ręczników, plus założenie jest takie, że ścianka jest na tyle długa by niczego się nie zalało na boki. Co do zalewania to też kwestia jak się kto myje. Ja bez zasłonki potrafię tak prysznic wziąć żeby niczego nie zachlapać, nawet jak robię to w wannie, czy niewielkim brodziku ¯\(ツ)/¯
@Zoyav: no napisalem Ci, nie ma to zadnego juz sensu. Niewygodne rozwiazanie, robi sie ciasno, brudzi sie latwo, jest zupelnie niepraktyczne. A w lazience nawet jak lekko pochlapiesz to jest to lazienka, sa plytki, normalna sprawa. Tylko wiesz, to trzeba miec lazienke a nie klitke 3m2 w komunistycznym bloku z czego 1.5m zajmuje bojler xD