Wpis z mikrobloga

  • 2
@Anihilacja_entropii @Zgrywajac_twardziela no ale chodzi mi o to że woda z prysznica była na ścianach nie na podłodze, jak się kąpię to woda z prysznica jest na całej ścianie od prysznica, więc jak były zepsute drzwiczki, to pisałam 2 razy, że woda z prysznica była na ścianie, tak samo do wanny muszę mieć zasłonkę, bo bez zasłonki też woda po całej łazience na ścianach
  • Odpowiedz
@justkilling:

oczywiście, że dają. Jak masz zamykana kabinę to nigdy nie zmarzniesz jak się kąpiesz, przy walkinie nie ma tej naparowanej cieplutkiej mikroatmosfery prysznicowej. W walk-inie jest po prostu zimno.

Coś za coś, w walk-in za to nie masz tego uderzenia zimna jak otwierasz kabinę ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
no ale chodzi mi o to że woda z prysznica była na ścianach nie na podłodze, jak się kąpię to woda z prysznica jest na całej ścianie od prysznica, więc jak były zepsute drzwiczki, to pisałam 2 razy, że woda z prysznica była na ścianie, tak samo do wanny muszę mieć zasłonkę, bo bez zasłonki też woda po całej łazience na ścianach


@Zoyav: ale Ty dalej nie rozumiesz. Porównujesz jedną
  • Odpowiedz
@Zoyav: Tego rozwiązania nie stosuje się na ścianie przeciwległej do sprzętów AGD, szafek czy ręczników, plus założenie jest takie, że ścianka jest na tyle długa by niczego się nie zalało na boki. Co do zalewania to też kwestia jak się kto myje. Ja bez zasłonki potrafię tak prysznic wziąć żeby niczego nie zachlapać, nawet jak robię to w wannie, czy niewielkim brodziku ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
jak kabina jest dostatecznie długa to drzwi nic nie dają


@KriegCaptain710: Jak widziałem tego typu rozwiązania u znajomych, w hotelach, bądź w wynajmowanych apartamentach, to chyba się nie zdarzyło, żeby kabina byla dostatecznie długa xd
  • Odpowiedz
Przez to masz wielki prysznic tanim kosztem i bez kombinowania


@Nowystaryziel: Przez to masz całą łazienkę #!$%@?ą w wodzie po prysznicu i za każdym razem musisz latać z mopem, korzystałem już z tego wynalazku. I nie, spadek nic nie daje bo się po prostu chlapie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Zoyav: jak masz tam gowno brodzik 20x20 cm to sie leje, normalnie daje sie dluzsza szybe I NIE MA LEPSZZEGO i wygodniejszego rozwiazania niz walk in. No i duzo latwiej utrzymac czystosc, nie ma jakis uszczelek ktore grzybieja w drzwiach. Dziwny wpis bo to obiektywnie jest lepsze eozwiazanie, tak jakbys pisala ze koniem sie wygodniej przemieszcza niz samochodem
  • Odpowiedz
@Anaheim: jak się kiedyś lamalem w takim niewielkim kiblu we Francji jeżdżąc na motorku, to najpierw dokładnie wszystko powyjmowalem z kieszeni i położyłem z dala w strachu, że mi tam kluczyki wpadną czy inny portfel (°°
  • Odpowiedz
@Zoyav: no napisalem Ci, nie ma to zadnego juz sensu. Niewygodne rozwiazanie, robi sie ciasno, brudzi sie latwo, jest zupelnie niepraktyczne. A w lazience nawet jak lekko pochlapiesz to jest to lazienka, sa plytki, normalna sprawa. Tylko wiesz, to trzeba miec lazienke a nie klitke 3m2 w komunistycznym bloku z czego 1.5m zajmuje bojler xD
  • Odpowiedz
@Zoyav: ja tak mam, wygląda w #!$%@? estetycznie, nowocześnie, minimalistycznie, nie ma co się #!$%@?, syf nie zbiera się w mechanizmie drzwi, no generalnie same plusy
  • Odpowiedz