Wpis z mikrobloga

@Zoyav: Ja mam taki bo moja żona nie znosi wyjścia z rozgrzanej kabiny na zimniejszą łazienkę. I tyle w temacie. Mi nie przeszkadza. Odpada czyszczenie drzwi bo prysznic składa się z jednej szyby. A i tak wolę wannę.
zrobić kibel bez muszli tylko sraj pan do odpływu w podłodze


@Zoyav: bo tak powinno sie robic. Spytaj sie pierwszego ogarnietego medyka to ci powie co siedzenie na muszli robi z twoim jelitem grubym i jak utrudnia wyproznianie. Kucajac nad odplywem sprawiasz ze jelito jest proste a gowno wychodzi w calosci i szybko
@Zoyav: Ale ja tak mam i nie rozumiem w czym problem? W braku drzwi? Rozumiem że przyzwyczajony jesteś do chowu klatkowego i masz jakieś lęki przed otwartymi przestrzeniami, ale zamiast wylewać tutaj swoją frustrację, porozmawiaj o tym z psychoterapeutą. To prysznic, nie kibel, no chyba że robisz kupę pod prysznicem, więc to ty masz problem, fuujjj!
@Zoyav: Bez drzwi, ale z szybą to fajna sprawa w dużych łazienkach, gdzie kabina z przedsionkiem może zajmować tyle miejsca ile duża wanna. Oczywiście odpowiednie nachylenie podłogi też jest istotne.
@Zoyav: nic lepszego nie ma. Ja dom ogrzewam to nie znam problemu że jest mi zimno pod prysznicem. Jest elegancko spadek wszystko spływa nic się nie zalewa. A i łatwo to posprzątać i jest higieniczne. No i oczywiście dwie osoby też komfortowo się zmieszczą.
@Zoyav: ja mam dwie łazienki, w jednej robiłem bez drzwi, a w drugiej z drzwiami. Preferuje drzwi, bo jest po prostu cieplej, a po kąpieli jak się wycieram to też tak nie wieje :)
No i mam drzwi otwierane do środka, dzięki czemu za kabiną czeka na mnie suchy mięciutki dywanik. W drugiej łazience będę przerabiał.
Polecam
@Erimar co ty #!$%@? synek, mam taki właśnie prysznic i to najlepsze rozwiązanie jakiego nie byłem nigdy świadom, zero czyszczenia zakamarków, ograniczenia ruchów bo trzeba drzwi zamykać otwierać, jak masz przestrzeń na to to jest to najlepsze co obecnie można w łazience zrobić
@adrninistrator: trzeba ustawić wyższą temperaturę w łazience niż w innych pomieszczeniach i po wyjściu spod takiego prysznica nie jest zimno. Ciepło od wody też się rozchodzi bardziej równomiernie niż przy zamkniętych drzwiach.