Wpis z mikrobloga

jak kabina jest dostatecznie długa to drzwi nic nie dają


@KriegCaptain710: oczywiście, że dają. Jak masz zamykana kabinę to nigdy nie zmarzniesz jak się kąpiesz, przy walkinie nie ma tej naparowanej cieplutkiej mikroatmosfery prysznicowej. W walk-inie jest po prostu zimno.
  • Odpowiedz
kolejna nielogiczna moda


@Zoyav: bo to dla bogaczy jest, nasz biedny umysł (i portfel) nie jest w stanie pojąć że są ludzie którzy mają prysznice większe niż przeciętna łazienka w kurniku inwestycyjnym.
  • Odpowiedz
@Zoyav: No ja tak mam, bo było taniej i mniej sprzątania. Ogólnie te drzwi nie są do niczego potrzebne o ile kabina jest długa. U mnie to tak średnio z tym wyszło (jak myję włosy to strasznie się chlapie), więc zamiast drzwi mam fajną zasłonę z pieskiem i też jest ok.
  • Odpowiedz
@zimowyporanek: Czy ja wiem- jeżeli porównasz sobie ten sam metraż- wiadomo, że w małej łazience nikt się nie będzie bawił i wstawi jakąś najtańszą kabinę prysznicową byle się zmieściła. Jak masz łazienkę chociaż 3x5 metrów no to już lepiej położyć kilka długich płytek na podłogę i na ścianę, zrobić spadek, zamontować kratkę, oraz szybę i drzwi szklane. Dużo miejsca to wygoda, a można jeszcze psa czy coś innego tam myć. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 4
@Nowystaryziel ja bym nigdy czegoś takiego nie zrobiła, raz jak się drzwi zepsuły i musiałam się umyć bez, to była istnia powódź, woda z prysznica była na drugiej ścianie łazienki
  • Odpowiedz
Ludzie piszą, że to działa spoko jak ktoś nie ma mikro łazienki, a w odpowiedzi dostają, że nie tylko mają małą ale i zimną. Odwiedziłem dużo mieszkań w Airbnb wiele razy brak drzwi był bardzo spoko.
  • Odpowiedz
  • 18
@Zoyav super wygodna sprawa, mniej sprzątania. Jak jest dobrze spad z płytek zrobiony to nic się nigdzie nie leje, chyba że krople wody też Cię bolą (schną w pół godziny). Dodatkowo jak używasz ściągaczki do wody to problem znika w 7 sekund.
  • Odpowiedz
no tak, bo bez walk ina nie można xD


@justkilling: Kto powiedział, że nie można, chodzi po prostu o pewną wygodę.

Jakie? Nic mi nie przychodzi do głowy. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@ArmaturaGramatura: @Ipsy: Jak nazwa wskazuje, można "wchodzić do" to chyba znaczy walk in ( ͡° ͜ʖ ͡°)

drzwi na koncu w niczym nie przeszkadzają, a gwarantują brak chocby kropelki
  • Odpowiedz
ak raz się drzwi od kabiny zepsuły i się musiałam umyć bez, to łazienka dosłownie pływała, woda z prysznica była na drugim końcu łazienki i


@Zoyav: ale zdajesz sobie sprawę, że jak się "buduje" prysznic z drzwiami to jest przystosowany aby mieć drzwi, a jak się robi bez drzwi tak zwany walkin to jest tak zrobiony aby nie pływała łązienka. Byłem w róznych tego typu łazienkach i ani razu nie była
  • Odpowiedz