Wpis z mikrobloga

To czego nie rozumiem, to dlaczego pokrętła są za prysznicem (dzięki czemu nie unikniemy oblania zimną wodą, a nie przed, np. po lewej stronie. W prysznicach małych z kolei krany powinny być w rogu, aby nie zabierać miejsca. Moje koncepcje poniżej :-)
WojtexTM - To czego nie rozumiem, to dlaczego pokrętła są za prysznicem (dzięki czemu...

źródło: prysznic

Pobierz
  • Odpowiedz
Prysznice bez zasłony lub drzwi były stosowane w psychiatryku tak samo były budowane ścianki z luksferów oraz brak możliwości zamknięcia kibelka, także tego.
  • Odpowiedz
@Zoyav: A co w tym nielogicznego? Ja nie jestem z modą na bierząco, ale ten typ łazienki jest git.
- nie zalewasz łazienki, gdyż prysznic ma lekki skos, by cała woda leciała do odpływu
- nie masz grzyba, czy brudnych drzwi, bo nie masz drzwi :D
- prostota, nie wiem czemu, ale dla mnie jest komfortowo wejść i wyjść bez otwierania, czy bawienia się drzwiami, a jak coś potrzebuje wnieść
  • Odpowiedz
  • 0
@Anihilacja_entropii tak samo w w dużej kabinie można różne sporty uprawiać. Te prysznice są gówniane zwłaszcza ich pełno w Albanii w hotelach ale w Polsce tez je często widuje problem tym że po prostu przestrzeń prysznica jest za mała do rozprysku wody, a żeby jeszcze spadek i odpływ był dobrze zrobiony...
  • Odpowiedz
Miałem coś takiego na ostatnich wakacjach, tylko że chyba właściciel po czasie pokapował się że to głupi pomysł i zamontował zasłonkę. Niestety była trochę za krótka i jedyna jej zaleta to było trzymanie ciepła, ale podłoga obok prysznica i tak była mokra i trzeba było na mopie latać.
  • Odpowiedz
@Zoyav mam taki prysznic i gdybym jeszcze raz urządzał mieszkanie to również zrobiłbym taki sam. Wygodny, nic się nie chlapie, łatwy do czyszczenia i ładny. Polecam.
  • Odpowiedz
@Zoyav: dodam jeszcze, że po wyjściu z pod prysznica nie odczuwamy dyskomfortu związanego z różnicą temperatury jak to jest w przypadku zamkniętym kabiny.

Ogólnie to najlepsze rozwiązanie o ile szyba jest długa
  • Odpowiedz