Wpis z mikrobloga

https://wykop.pl/wpis/75543527/obserwuj-mirkoanonim-od-4-lat-jestem-w-zwiazku-z-d

W nawiazaniu do powyzszego baita, pragne zwrocic uwage na sluszne wypowiedzi 2 Mirkow: @czescmampytanie i @Sierzant_Cruchot

Przez raka social mediow (glownie tiktok i instagram) nie istnieje dzis mloda, sensownie wygladajaca kobieta, ktora NIE ma wypranego mozgu instagramowym zyciem na pokaz, NIE jest roszczeniowa i nadaje sie do czegos wiecej niz lozko. Ponadto madrze napisal w powyzszym wpisie @Tytanowy_Lucjan

#blackpill #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder #badoo #p0lka
przegryw162cm - https://wykop.pl/wpis/75543527/obserwuj-mirkoanonim-od-4-lat-jestem-w...

źródło: 22-03-2024 10_00_05

Pobierz
  • 9
@przegryw162cm: jak dla mnie na tym ostatnim screenie widać zasadniczą różnicę w podejściu do życia - ona woli przeżywać i wydawać pieniądze na doświadczenia, a on woli posiadać i dla tego chce mieć lepszy samochód. Inną sprawą jest to, że ludzie często zyją na pokaz. #!$%@? dom czy samochód to jak dla mnie trochę ekwiwalent tego szpanowania wakacjami All-excuseme na Instagramie. W obu przypadkach chodzi o to jak cię ludzie na
@czescmampytanie: ale wydaje mi się, że wyznawane wartości poznaje się na etapie spotykania się, a nie później budzi z ręką w nocniku w związku, w którym nie chcesz być. To nie jest tak, że po 3 latach budzisz się i stwierdzisz, że twoja baba jest #!$%@?, po prostu ignorujesz sygnały, które daje ci od początku znajomości i o których powinieneś porozmawiać, a zazwyczaj stwierdzacie, że lepsza taka niż żadna i później
@przegryw162cm: to dobre. Jaka zła kobieta, bo chce jechać jak cywilizowany człowiek na wakacje xd A nie może popatrzeć jak mąż pije wódeczkę z Mariuszem? Nie wystarczy kiełba z grilla tylko chciałaby owoców morza? #!$%@? cały rok, żeby stary sprzedał używanego Opla i kupił innego, nieco młodszego używanego Opla, bo Opel to jego sens życia... A normalna kobieta kiedyś była. Jeszcze jej się zachce może w restauracjach jeść, królowej #!$%@? jej
@kishibashi Kurczę, w końcu jakieś normalne podejście na wykopie od faceta.

Nie wiem w czym niby różni się wydawanie pieniędzy na nowszy samochód od wydawania pieniędzy na wakacje. Ktoś lubi samochody, a ktoś wakacje. ¯_(ツ)_/¯
Ja nie rozumiem ludzi wydających kasę na drogi sprzęt audio (bo dla mnie to strata kasy), a ktoś nie rozumie wydawania na moje hobby. Każdemu podług potrzeb.
@alfka: jest jeszcze taka różnica, że odpoczynek jest czymś ważnym w życiu człowieka, a turystyka ma jakiś walor kulturowy, więc też nie przyrównywałbym tego do zakupu nowego 5-letniego Passata.

I moje podejście jest zwyczajne i normalne. To podejście januszy jest nienormalne. Trochę takich znam co najchętniej siedzieliby w domu, żona jako własność, więc już szkoda na nią kasy, a nie szkoda tylko na wódeczkę. Jak trzeba zapłacić kilka k na wakacje