Wpis z mikrobloga

@Ocelotte: Ale docinka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coś Ci powiem, pisanie nie jestem zainteresowany i dodanie pozdro, to przecież jest bardzo kulturalna odmowa, pokazująca wielki szacunek do drugiej osoby, naucz się prawidłowo czytac i interpretować, potem dyskutować i docinać. Jakby różowa takie coś napisała to już widzę te zesranie "wykopków". xD
Ja piendolę, do mnie napisał tak samo koleś że może wspólny trening i do tej pory robimy wspólne treningi, co za problem
Odpowiadaj następnym razem, "Cześć, to miło z Twojej strony, ale dziękuję, mam dziewczynę" tak wiele lasek robi tak czy siak, więc to jest ich taktyka, wyjdziesz na tego kulturalnego gościa, bo trochę to zabrzmiało jakbyś patrzył na nią z góry jak buc.


@Spokogosczneta W ogóle nie. Przywitał się, podziękował, powiedział, że nie jest zainteresowany, napisał pozdro i zbił żółwika. To było kulturalne i normalne.
@BenAli: Wiesz co teraz jak tak czytam to drugi raz, masz rację, ja tak czy siak nie dziwie się tej różowej, jest zaburzona i nie potrafi w normalny sposób odpowiedzieć, ale dla mnie dodatek pozdro totalnie nie pasował, laska odebrała to jako lekceważący gest, dla mnie również jest taki, nawet jeśli gest z zamierzenia miał byc miły to niezupełnie tak wyszło. Ale nic nie usprawiedliwia jej, bo zachowała się jak totalna
@An-Dagda: Już nie korzystam z tindera, ale jak korzystałam to po prostu rozmowa się nie kleiła lub z rozmowy wyszło coś, co mi nie pasowało w dalszym kontynuowaniu znajomości, np. różnice zdań w istotnych dla mnie kwestiach, robienie problemów, bo rzadko odpisywałam na wiadomości w pracy. Powodów może być cała masa.
@Hanakele7: Niech po prostu ma swoje własne wymagania w swoim wyimaginowanym świecie - bo ktoś, kto w polsce zostaje, to jakiś Hindus czy inny mokebe, ona ma radochę, a już wiadomo, że tu nie będzie programistów i niech zostanie z mokebe. <papiez macha.jpg>
@Hanakele7: No niestety. Chcąc nie chcąc często zdarza mi się podziękować dziewczynie, która zagaduje / pisze - whatever. Widocznie się podobam w jakimś stopniu, dbam o siebie i zawsze jestem przyjacielsko nastawiony do innych. Niestety kobiety źle znoszą odrzucenie, nawet jeśli robisz to bardzo łagodnie. Ja nigdy dziewczynie tak nie powiedziałem jak wyżej - częściej starałem się po prostu powiedzieć, że już się z kimś spotykam, albo że w danym momencie