Wpis z mikrobloga

O ile faceci są genetycznie przystosowani do odrzucenia, to dziewczyny mają zgrzyt, nie mogą się z tym pochodzić, zachowują się chamsko po.


@N331: To ja chyba też jestem "genetycznie przystosowana do odrzucenia", bo nie zachowuję się chamsko w takich sytuacjach, bo i po co, co to ma niby dać? Ale też może dlatego, że wiele razy mi się to przytrafiło i jestem przyzwyczajona xD
  • Odpowiedz
@Hanakele7: prosze zwrocic uwage na kolor ustawionej emoty "żółwika", kolega w dodatku śniady co potęguje u p0lki tym większą wściekłość po odrzuceniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@N331: zacznijmy od tego, że do ilu facetów dziewczyna (powiedzmy na podobnym poziomie urody) odezwała się pierwsza
To jest jakiś promil
Ja nawet jako przystojny gość to takie sytuacje mogę policzyć na palcach jednej ręki
Wszystkie inne oznaki zainteresowania owszem ale żeby się wprost odezwać to cud
Zresztą jeśli baba do kogoś pisze pierwsza to na 99% oznacza, że celuje sporo po za ligę w której gra xD
  • Odpowiedz
@Hanakele7: na YouTube jest teraz popularny format randkowy. O ile faceci są genetycznie przystosowani do odrzucenia, to dziewczyny mają zgrzyt, nie mogą się z tym pochodzić, zachowują się chamsko po.


@N331: kobieta po odrzuceniu np taka z grona znajomych, potrafi zapałać wręcz nienawiścią i robić koło dupy ostro.
Niemniej OP mógł się zachować bardziej eleganckom, docenić odwage laski i zachować jakieś konwenanse, sprzedać historie, że juz ma kogoś na oku
  • Odpowiedz
@Hanakele7: Odpowiadaj następnym razem, "Cześć, to miło z Twojej strony, ale dziękuję, mam dziewczynę" tak wiele lasek robi tak czy siak, więc to jest ich taktyka, wyjdziesz na tego kulturalnego gościa, bo trochę to zabrzmiało jakbyś patrzył na nią z góry jak buc.
  • Odpowiedz
Niemniej OP mógł się zachować bardziej eleganckom


@wuwuzela1: dosłownie powiedział że nie jest zainteresowany, tego nie da się bardziej elegancko ubrać w słowa a większość normalnych ludzi nie będzie się bawić w kłamstwa i zmyślone historie żeby kogoś nie obrazić. Co prawda bardziej elegancko by było jakby na końcu nie pisał "pozdro" jak wieśniak z 70 iq, ale generalnie to bardzo kulturalna, wyważona i szczera odpowiedź
  • Odpowiedz