Wpis z mikrobloga

  • 1
@suchybezkicek @Rasteris @kuncfot podejrzem tak sobie z tego co jest w internecie że moi rodzice którzy byli w sanatorium mogli przywieść je ze sobą do domu. Podobno jak ktoś przyjmuje leki to gryzą wtedy także ja jestem jednym w domu zdrowym dlatego na mnie trafiło.
Gdzieś na internecie przeczytałem że potrafią pokonać około 15 metrów do swojej ofiary takze nie koniecznie to musi być moje łóżko.
@Rudyzzadupia: są domowe sposoby na pluskwy


Jedyne wyjście to zamówić firmę która się ich pozbędzie i zrobić remont. Pluskwy potrafią zagnieździć się w szparach między panelami, w obiciach mebli, w szparach na meblach.
@e-stark działa wysoka temperatura np parownica ttlko taka bardziej profesjonalna i parowanie wszystkiego po kolei jak leci. Do tego łóżko materac i wszelkie w nim zagięcia traktować żelazkiem. Opcjonalnie ziemia okrzemkowa. Wytepilem to dziadostwo kiedyś... walka z dwa miesiące trwała zanim każde stadium unjcestwisz tego dziadostwa.
@Rudyzzadupia @Rudyzzadupia U znajomych kupili taki środek, że rozpylasz go w pokoju i zamykasz na 8h. Znajomi zrobili tak chyba 2 razy z tym, że za 2 razem dowalili tego w opór i #!$%@? na dwa dni. Potem już spokój. Jak się przypomnisz wieczorem to dopytam jaki to środek był. Zapomnij o jakimś odkurzaniu i szukaniu ich po szparach pod listwami itp. Tu trzeba ostre gazowanie zrobić
@Rudyzzadupia jeżeli to realnie sa pluskwy a nie jakaś inna pierdoła, to szanse że jakieś lepy czy płytki zadziałają są równe zeru.

A uwierz mi, że te bomby to i tak są dosyć mało inwazyjne jeżeli chodzi o pluskwy.

Ale się domyślam, że nie chcesz od razu na głęboką wodę skakać. Ale pamiętaj o moim wpisie, bo pewnie finalnie będziesz musiał tu wrócić.
  • 0
@Precypitat problem jest jeszcze jeden. Moja mama jest pedantką, czuje że jakbym jej powiedział to by mnie z domu wyrzuciła a nie widzi mi się mieszkanie samemu ( nie stać mnie na wynajem) dlatego nie będę aż tak bardzo agresywnie do tego podchodził, lepiej jak sama to odkryję.
@Rudyzzadupia: Jasne- niech się rozlezie na inne pokoje i do sąsiadów. Jeśli to jest to co myślimy, to nie wiesz z czym masz do czynienia. Gazuj to puki masz w jednym pomieszczeniu a nie całym domu. Tobie się wydaje, że to jest kilka robaczków a to są #!$%@? terminatory.
To, że to jest problem ludzi brudnych czy bałaganiarzy to mit. To gunwo można przynieść z hotelu a nawet może Ci wchodzić