Wpis z mikrobloga

Z tą zmianą definicji gwałtu pędzimy w zawrotnym tempie w stronę Hiszpanii. Już wkrótce to ty będziesz musiał udowadniać, że miałeś zgodę, a nie kobieta, że została zgwałcona. W zeszłym tygodniu skierowanie prac do komisji poparły WSZYSTKIE partie w Sejmie.

A teraz was zastrzelę. Wiecie, że w Hiszpanii zakazany jest tzw. catcalling, czyli zaczepianie kobiet na ulicy czy np. gwizdanie na nie. I uwaga - dotąd było to wykroczenie, obecnie jest to przestępstwo (!!!).

Piękny świat lewicowych marzeń.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pieklomezczyzn #polska #prawo #ciekawostki
  • 370
@Alzena: jest tylko jeden problem w Twoim rozumowaniu, ludzie którzy chcą wyrządzić Ci krzywdę, już i tak zdecydowali się na złamanie prawa, więc co to dla nich za różnica czy do przestępstwa np. gwałtu dojdzie jeszcze przestępstwo gwizdnięcia na ulicy? Dla przestępców to prawo nic nie zmienia, zmienia to dla normalnych ludzi, którzy nie zagadają do ładnej dziewczyny aby zaprosić ją na kawę, bo mogą się bać, że dziewczyna ich źle
@Alzena: nie znam ani jednej zgwalconej dziewczyny. Nie twierdze, ze ich nie ma, oczywiscie tez ktoras z moich kolezanek moze trzymac cos takiego w tajemnicy. W kazdym razie gwałtów jest na tyle malo, ze nie znam zadnego przypadku w moim otoczeniu. Za to znam kilkanascie jak nie kilkadziesiat przypadków pobicia, za kazdym razem ofiarą byl mezczyzna. Czy jestes mi w stanie wytlumaczyc dlaczego srodowisko lewicowe problemy bialych heteroseksualnych mezczyzn mają kompletnie
@qwenti a ja znam dokładnie odwrotne historie - i co teraz? Ano nic, bo to są przykłady anegdotyczne na zasadzie „moja ciotka całe życie paliła dwie paczki fajek dziennie i żyje” co ma być niby dowodem na to, że papierosy nie są szkodliwe. Jak ktoś cię pobije zgłaszasz to na policję i dalej toczy się cała procedura. To samo w przypadku gwałtu. I to nie jest tak, że zgwałcona kobieta która mówi
Jaki jest większy komplement dla kobiety niż pełen uwielbienia i pożądania wzrok mężczyzny? Jak można się czuć bardziej kobieco niż wtedy, gdy mężczyzna przystaje lub zwalnia kroku na twój widok? Co bardziej podnosi samoocenę i łechce ego niż uwaga płci przeciwnej?
Kurcze, nie ogarniam... Obecnie kobiety nie mają problemu, by pokazywać swoją twarz i ciało w socjal mediach, by obnażać się i wyginać przed aparatem czy kamerką, żebrząc o donejty, ale robią
jako ojciec nie zezwoliłbym żeby chodziła w wyzywających strojach ani po miejscach gdzie może być narażona na tego typu zaczepki.


@kosmita: XDDDDDD
Bo oczywiście córka całe życie będzie miała 15 lat i będzie musiała pytać się tatusia gdzie może pójść, o której wrócić i w co się ubrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najgorsze
@Alzena: szacunek za próbę wyjasniania czegokolwiek tym troglodytom. Ja również od lat chodzę z gazem i mam taką samą reakcje. Polska jest bardzo bezpieczna, ale przezorny zawsse ubezpieczony. Gdyby coś Ci się stało to te pajace pierwsze sapalyby, że trzeba było się czymś bronić i co hehe opaska antygwaltowa nie zadziałała? Nie mówiąc już o tych bzdurach typu "to ci jie grozi pozdrów kota". Banda prymitywów. Trzymaj się!
@Alzena:

a ja znam dokładnie odwrotne historie


A ja znam kogos kto ma 3 metry wzrostu

Nie odpowiedzialas na moje pytanie, wiec zapytam jeszcze raz. Dlaczego lewica ignoruje problemy mezczyzn takich jak ja, kiedy analogiczne problemy mniejszosci lub kobiet to ich główny punkt programu
Wiecie, że w Hiszpanii zakazany jest tzw. catcalling, czyli zaczepianie kobiet na ulicy czy np. gwizdanie na nie.


@Kapitalista777: To straszne, że jakiś przepity robol lat 50, znudzony swoją otyłą żonką nie może zaczepiać i rzucać zboczonymi tekstami do 20-letnich dziewczyn, wracających np. z uczelni. No tragedia. Nie spotkałem się, żeby jakikolwiek kumaty, normalnie wyglądający i wykształcony gość kiedykolwiek głośno komentował wygląd kobiety na ulicy. Nawet jeśli ta mu się podoba.
jako ojciec nie zezwoliłbym żeby chodziła w wyzywających strojach ani po miejscach gdzie może być narażona na tego typu zaczepki. Nie pasuje ci, wiem.


@kosmita: LOL. Ale Ty wiesz, że ona w pewnym momencie zacznie decydować o sobie sama? Co więcej - narzucając jej mocne zakazy możesz spowodować reakcję kompletnie odwrotną od pożądanej.
@Aurielle: Nie, to jest na tyle mało szkodliwe, żeby tego nie zakazywać. Ja też uważam, że lekki zamordyzm nie jest zły, lecz wystarczy, by uważano takie gwizdanie za nietaktowne.
Gdy widzę idącego faceta z automatu zaciskam w kieszeni dłoń na gazie pieprzowym.


@Alzena: zawsze mnie rozbraja ta stereotypowa wizja, że największym zagrożeniem są faceci spotkani na ulicy

statystyki dziwnym trafem pokazują, że przeważająca większość gwałtów jest dokonywana przez osoby znane ofierze, sytuacje typu wciąganie kogoś w krzaki czy w ciemny zaułek to margines marginesu