Wpis z mikrobloga

Z tą zmianą definicji gwałtu pędzimy w zawrotnym tempie w stronę Hiszpanii. Już wkrótce to ty będziesz musiał udowadniać, że miałeś zgodę, a nie kobieta, że została zgwałcona. W zeszłym tygodniu skierowanie prac do komisji poparły WSZYSTKIE partie w Sejmie.

A teraz was zastrzelę. Wiecie, że w Hiszpanii zakazany jest tzw. catcalling, czyli zaczepianie kobiet na ulicy czy np. gwizdanie na nie. I uwaga - dotąd było to wykroczenie, obecnie jest to przestępstwo (!!!).

Piękny świat lewicowych marzeń.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pieklomezczyzn #polska #prawo #ciekawostki
  • 370
  • Odpowiedz
mówiąc o pensji w różnych krajach możesz w dla Niemiec wpisać brutto, dla Polski wpisać netto i sobie te dane porównywać, tylko to nie niesie żadnej wartości.

@barnej-flinston: ba, mogę nie sprawdzić źrodeł i dojść do wniosku że dane są fałszywe, bo w Polsce mieszkam, żadna kara mi za to nie grozi. A jak ktoś zapyta na jakiej podstawie to napiszę że trzy nogi i zamknięta głowa. O reptilianach też
  • Odpowiedz
jako ojciec #!$%@? byś miał do powiedzenia, jeśli nie chciałbyś żeby dzieciak Cię znienawidził.16 latki chcą wyglądać seksownie na randkach, uprawiają seks z rówieśnikami


@barnej-flinston: No popatrz, popatrz... Jako matka byłam z obiema córkami u ginekologa na "pierwszym przeglądzie", gdy miały 19 lat. Każda z nich była wtedy dziewicą (ginekolog potwierdził to, co ja wiedziałam - ufam swoim dzieciom). I nie są trzymane ani w piwnicy, ani pod kloszem. Chodzą
  • Odpowiedz
Wiele dziewczyn tak potraciło życie albo zdrowie ale na wykopie nikt o to nie daje #!$%@?


@SarahC: Skąd wiesz, że nikt tu o coś takiego nie dba?? Po prostu psycholi choćby w stylu Doriana nie powstrzyma żadna zmiana definicji gwałtu przed dokonaniem takiego czynu, a ryzyko stania się ofiarą istnieje niezależnie od definicji gwałtu.
  • Odpowiedz
@Alzena: poczekaj az przyplynie wiecej inzynierow na tratwach xD zobaczysz jak respektuja Twoje prawo do czegos tam co sobie ustalili w sejmie xD to prawo dziala tylko na europejczykow, a nie na horde facetow z innego kontynentu
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: dobra, bo ty gościu nie rozumiesz że od sytuacji z psycholem z maczetą do podpitego dyrektora łapiącego np sprzątaczki za tyłek jest jeszcze wachlarz możliwości. I tak samo jak taka sprzątaczka nie może swojemu bezpośredniemu przełożonemu strzelić w ryja w reakcji obronnej na molestowanie to przynajmniej może nie wyrazić zgody na stosunek i to jest dobre że taka możliwość w ogóle jest, bo wcześniej to niektóre były molestowane i
  • Odpowiedz