Wpis z mikrobloga

Z tą zmianą definicji gwałtu pędzimy w zawrotnym tempie w stronę Hiszpanii. Już wkrótce to ty będziesz musiał udowadniać, że miałeś zgodę, a nie kobieta, że została zgwałcona. W zeszłym tygodniu skierowanie prac do komisji poparły WSZYSTKIE partie w Sejmie.

A teraz was zastrzelę. Wiecie, że w Hiszpanii zakazany jest tzw. catcalling, czyli zaczepianie kobiet na ulicy czy np. gwizdanie na nie. I uwaga - dotąd było to wykroczenie, obecnie jest to przestępstwo (!!!).

Piękny świat lewicowych marzeń.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pieklomezczyzn #polska #prawo #ciekawostki
  • 370
  • Odpowiedz
@Kapitalista777 wyobraź sobie że masz córkę (nie zakładam że masz, bo gdybyś miał to nie pisałbyś takich andronów) - czy jako ojciec czułbyś się z tym ok że banda wieprzów zaczepiałaby twoje dziecko? Że twoja córka czułaby się w związku z tym niebezpiecznie i niekomfortowo?
  • Odpowiedz
@Alzena: jako ojciec nie zezwoliłbym żeby chodziła w wyzywających strojach ani po miejscach gdzie może być narażona na tego typu zaczepki. Nie pasuje ci, wiem.
  • Odpowiedz
@kosmita jaki to jest „wyzywający strój”? Latem krótkie szorty i bluzka na ramiączkach? Naprawdę uważasz że na ulicy zaczepiane są tylko kobiety które chodzą w kabaretkach, odziane w lateks, na 15 cm szpilach? Ogarnij się.
  • Odpowiedz
@kosmita poza tym twoja córka mogłaby być już dorosłą kobietà i ubierałaby się jak chce - chodzi o sam fakt czucia się bezpiecznie na ulicach. Jak wracam z roboty po zmierzchu i widzę idącą z naprzeciwka kobietę - nie mam żadnego stresu. Gdy widzę idącego faceta z automatu zaciskam w kieszeni dłoń na gazie pieprzowym.
  • Odpowiedz
@czescmampytanie serio? Wy naprawdę żyjecie w jakiejś bańce xD kobieta musi chodzić w worku pokutnym i dopiero wtedy może czuć się bezpiecznie i mieć pewność że żaden dziad nie będzie jej zaczepiał? bo jak założy krótką spódniczkę to „SAMA SIĘ PROSIŁA!!! BYŁO NIE ŚWIECIĆ DUPOM!!!!!111”.
  • Odpowiedz
@Kapitalista777 Czym innym jest „odezwanie się” z pytaniem o drogę lub o godzine - to jest całkowicie normalne i nic do tego nie mam a zupełnie czym innym są ZACZEPKI i pogwizdywania nacechowane męską, niewyżytą chucią. Ide ulicą, mam swoje sprawy (jak każdy normalny człowiek) i nie życzę sobie zakłócania mojego spokoju takimi zachowaniami. Proste? 😌
  • Odpowiedz
@vieniasn nikt tu nie mówi o „złym spoglądaniu się”. Ja też czasem zawieszę wzrok na atrakcyjnym mężczyźnie. Ale jest różnica pomiędzy zawieszaniem wzroku i nawet uśmiechnięciem się do tej osoby a gapieniem się jak sroka w gnat ze strużką śliny spływającą po ryju.
  • Odpowiedz
  • 264
@Alzena

Ja też czasem zawieszę wzrok na atrakcyjnym mężczyźnie.


to lepiej przestań bo mężczyźni sobie nie życzą bycia molestowanymi a według nowej definicji to może już gwałconymi
  • Odpowiedz