Wpis z mikrobloga

Z okazji Dnia Mężczyzn życzę Wam, aby mężczyźni mogli na równi z kobietami opuścić kraj podczas wojny jeżeli będą mieli taką wolę.

Na zdjęciu u góry: kobiety z Ukrainy otrzymujące stypendium na studiowanie i szkolenie się w zakresie IT w Polsce
Na zdjęciu u dołu: dwóch 18-latków i jeden 19-latek z Ukrainy zatrzymani podczas próby wyjazdu z kraju i ośmieszani przez strażników granicznych

#pieklomezczyzn #pieklokobiet #dyskryminacjamezczyzn #ukraina #wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe #logikarozowychpaskow #depresja
sildenafil - Z okazji Dnia Mężczyzn życzę Wam, aby mężczyźni mogli na równi z kobieta...

źródło: W4

Pobierz
  • 39
mężczyźni też są gwałceni przez agresora, a nawet często gorzej. Więc to pytanie do Ciebie: chciałbyś tak?


@sildenafil: Mężczyźni po nauczce gdy już jakimś cudem trafią cali w ręce śmiecia nie maja oporów by wyciągnąć z gaci broń i #!$%@?ć wszystkich dookoła, a potem może i nawet siebie. Wyobrażasz sobie kobietę glockującą człowieka? Bo ja nie.
Ale jeśli chodzi o kobiety, chciałbyś być gwałcony przez agresora?


@Czornyj_Pynia: śmieszy mnie dawanie argumentu jakby gwałt to mogło być najgorsze co może człowieka spotkać.

Jakby cię przypalali żywcem, albo wyrywali palce kombinerkami to byś błagał żeby zamiast tego ktoś #!$%@?ł cię w dupę. Zresztą jest masę prac wojskowych które kobiety mogłyby wykonywać nie będąc na pierwszej lini frontu. Ukraina zakazała wyjazdu mężczyznom, którzy do woja się nie nadają, jakieś chude
śmieszy mnie dawanie argumentu jakby gwałt to mogło być najgorsze co może człowieka spotkać.


@hub_bub: Facet po sekundzie zareaguje i komuś #!$%@?. Za dużo famemma wczoraj oglądałeś, bo Marianna i ta żulica nie odzwierciedlają fizycznej słabości kobiet. Zamykam temat, bo mnie męczycie. Incele bez powodu.
@Czornyj_Pynia: bo mężczyzny nie da się zgwałcić albo kazać mu jeść gówno z ziemi.
Do tego wkurza mnie to feministyczne pieprzenie ze gwałt to jakijś metafizyczny atak który zabija duszę. Gwałt jest w cholerę mniej dotkliwy psychicznie niż życie z urwaną połową twarzy. Nie mówiąc o tym ze setki osób normalnie żyją po gwałcie, czego nie można powiedzieć o ludziach których pijani zolnierze pokroili nożem, zastrzelili albo utopili w jakimś bajorze.
Jakby cię przypalali żywcem, albo wyrywali palce kombinerkami to byś błagał żeby zamiast tego ktoś #!$%@?ł cię w dupę. Zresztą jest masę prac wojskowych które kobiety mogłyby wykonywać nie będąc na pierwszej lini frontu. Ukraina zakazała wyjazdu mężczyznom, którzy do woja się nie nadają, jakieś chude chłopaki z IT czy marketingu, a pozwolili wyjeżdżać kobietom będących w szeregach straży granicznej, lekarkom czy pielęgniarkom. Nie widzisz w tym nic nielogicznego?


@hub_bub: Generalnie