Wpis z mikrobloga

Coraz więcej widzę na osiedlu reklamujących się złotych rączek, a jak dałem na portal ogłoszenie na odnowienie pokoju, to w minutę dostałem 15 odpowiedzi z terminami na najbliższy tydzień. Chyba powoli kończy się budowlane eldorado, czasy mocno #!$%@? cen oraz majstrów, których trzeba całować w rączki, że zaszczycą nas remontem mieszkania.

#remontujzwykopem #remont #mieszkanie #wykonczenie #budowlanka
  • 5
  • Odpowiedz
@Promilus: też tak się ogłosiłem ok. 2 lata temu bo fachowcy z polecenia mieli terminy na pół roku do przodu, odpowiedzi z 60, co tam za cyrkowcy przychodzili na wycenę to głowa mała, finalnie łazienkę zrobił gość co nawet wanny równo nie osadził a na jego fb same piątki (pewnie kupione)
  • Odpowiedz
Aktualnie buduje się się najmniej od 2007 roku. I do typowych prac wykończeniowych nie trzeba mieć nie wiadomo jakich umiejętności, czy tym bardziej uprawnień. Ciekawi mnie, czy ceny spadną.
  • Odpowiedz
@Promilus

to zawsW działa w ten sam sposób, ja działam tylko z polecenia i nie interesują mnie ogłoszenia np i czasmi się zdarzy że w robotach głównie zaplanowanych na pół roku do przodu ktoś wypadnie lub ktoś chce przesunąć termin wtedy mogę wejść np za tydzień czy dwa ale to rzadkość. Ten kto wykonuje swoją pracę sumienie i dobrze nigdy nie może narzekać na brak zleceń. Ludzie którzy robią popelinę tzw to
  • Odpowiedz