Wpis z mikrobloga

@Saddam_Husajn: ale dlaczego niby programista Polski miałby być "blisko" Hindusa albo Amerykanina?

na moje to my w dużej mierze realizujemy zlecenia z krajów zachodnich w PL (podobnie jak Hindusi) ALE jednak mamy diametralnie lepszą kulturę pracy czy nawet język angielski

tak więc ramię w ramie z Ameryczką to my nie idziemy, bo cała innowacyjność, kapitał, światowe marki i projekty faktycznie zmieniające świat są tam - ale też nie jesteśmy wyrobnikami z
na moje to my w dużej mierze realizujemy zlecenia z krajów zachodnich w PL (podobnie jak Hindusi) ALE jednak mamy diametralnie lepszą kulturę pracy czy nawet język angielski


@Dietetyq: troche o tym jest ten mem, prawda? @Saddam_Husajn

Naszym napinaczom sie wydaje, ze jestesmy w czolowce swiatowej, a prawda jest blizej tego, ze to do hindusi spie'r to my potem przejmujemy (u mnie tak jest i klient jest zadowolony z nas potem),
@mackbig: w it nie podumali jak dużych produkcyjnych firmach typu rockwell automation, gdzie na pryncypała czy jakiekolwiek stanowisko zarządcze nie wejdziesz jak nie zrobią dobrego prześwietlenia. Poawansowali Indusów, a Ci już pchali swoich gdzie się dało, to jest serio teraz w USA duży problem.