Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja (36 lat) i moja żona (32 lata) oboje pracujemy i mieszkamy w dwupiętrowym domu z synem (6 lat). Od dawna żona narzekała, że nie ma na nic czasu i jest cały czas zmęczona. Przez to też w łóżku było niezbyt ciekawie, seks raz na miesiąc. Zaproponowałem, żeby dokwaterować moją mamę i ona by się zajmowała Pawłem. Jakoś udało mi się ją przekonać. Żyjemy tak od 3 miesięcy mniej więcej i każdy jest zadowolony oprócz żony. Gdy pytam o co jej chodzi to mówi takie głupoty, że trudno to jakkolwiek uznać za argument. Np nie podoba jej się, że mama korzysta z naszej kuchni i czasem jem jej obiady.
Po 1. mamy tylko 1 kuchnię i moja mama chyba musi coś jeść xD
Po 2. moja żona nie korzysta z kuchni w ogóle, bo ma katering pudełkowy.

Dlatego powiedziałem jej że to jest beznadziejny argument. Bo rozumiałbym gdyby dochodziło do konfliktów w tej kuchni, bo dwie kucharki chcą gotować w tym samym czasie, ale moja żona nawet nie umie gotować i nigdy tego nie robi, więc nie rozumiem.
Kolejna sprawa, że nasz synek uwielbia kuchnię babci, więc to też jest plus.

Co do seksu. Dalej są wymówki, wcześniej rzekomy brak czasu, a teraz problemem jest to, że nie ma ochoty gdy ma świadomość że moja matka może nas słyszeć. Wuja prawda, bo nic nie słychać przez piętro, a poza tym to też jest głupia wymówka, bo ostatnio gdy byliśmy przez 3 dni sami w domu, to też nie była w humorze.
Ostatnio dolała oliwy do ognia gdy zdenerwowała się na moją matkę, bo nauczyła naszego syna robić naleśniki. What the fuck?

Wczoraj byłem na pogadać z dobrym przyjacielem, który zna zarówno moją matkę jak i żonę bo chciałem zapytać o radę. Powiedział mi wprost, że nigdy nie trawił mojej żony i że zawsze się zastanawiał jak ja z nią wytrzymuję. Kiedyś byliśmy razem na wakacjach z moją żoną i jego dziewczyną i dla niego były to najgorsze wakacje w życiu, bo moja żona wg niego jest konfliktowa i cały czas jej coś nie pasuje. Niestety wtedy tego nie zauważyłem albo żona dobrze się kryła z tym. Teraz na chłodno podszedłem do oceny sytuacji i widzę to tak, że żona jest jebnieta.

Co robić? Mogę powiedzieć matce, żeby się wyprowadziła, ale syn na tym ucierpi, bo uwielbia babcię, a poza tym wydaje mi się że nie rozwiąże to żadnego problemu, bo znowu będę słuchał o tym jak to moja żona jest przeciążona wszystkim i przez to nie ma ochoty na seks.
Był czas gdy odjebywalem całą robotę w domu (sprzątanie, pranie) zamiast żony, wtedy też nie była w nastroju. Mam wrażenie że nic się nie da zrobić, bo ona zawsze znajdzie problem, zawsze musi narzekać na wszystko.
Zresztą nawet jak matka nie mieszkała z nami to nie było równo pod kątem obowiązków domowych, bo żona poza sprzątaniem nie robiła nic. A ja gotowałem dla syna, odwoziłem go do/ze szkoły, wszystkie remonty były na mojej głowie, zakupy robiłem ja, kosiłem trawnik, odśnieżałem podwórko, sprzątałem garaż, naprawiałem rzeczy w domu, zajmowałem się samochodami itd. Ale to ona była przemęczona...

#zwiazki #malzenstwo #dzieci #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 138
@mirko_anonim popełniłeś podstawowy błąd, poszukujesz rozwiązań na stękanie baby, zamiast się z nią solidaryzować i przytakiwać, jaki jesteś słaby. Jeszcze czego, żeby klasyczna polka przystała na propozycje poprawy czegoś w związku XD
Olej ją do końca i tyle, przychodzisz do domu, robisz swoje i ssajonara. Jak zaczniesz ją zlewać, to albo jej żyłka pęknie i sama coś głupiego zrobi, albo się ogarnie.
@mirko_anonim: sam fakt że ktoś nie potrafi gotować, to już jest czerwona lampka, bo albo jest rozpieszczonym bachorem, który w życiu nic robić nie musiał, albo jest upośledzony/a i to się tyczy obu płci, nikt nie musi gotować dań z 5 gwiazdkami michelin, ale takie podstawy, które są banalnie proste, jak wrzucenie paru rzeczy do gara żeby zrobić zupę, czy podsmażyć jajka albo jakieś mięso to jest banalnie proste
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): #!$%@? zapomniałem hasła do konta, ostatnio zmieniałem, maila dałem jakiegoś tymczasowego więc chyba tyle w temacie no dobra w każdym razie:

Mogę powiedzieć matce, żeby się wyprowadziła, ale syn na tym ucierpi, bo uwielbia babcię


czyli babunia będzie już zawsze z wami, gdziekolwiek będziecie bo dziecior się popłacze? XD typie zweryfikuj priortytety. dziwisz się, że laska nie chce z taką ciamajdą seksu uprawiać? z tego co czytam to
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Pomijając że seks to nie obowiązek i żona ma prawo nigdy go nie uprawiać, jeśli sama z siebie nie ma ochoty, to... nikt normalny nie lubi mieszkać z teściową. Nie ma swobody na co dzień. Ja się dziwię, że ta żona nie złożyła jeszcze papierów o rozwód mając takiego prymitywnego roszczeniowego typa za męża.

No i, seks u kobiety zaczyna się w głowie. Powinna być adorowana cały dzień,
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Byłem w podobnym układzie. Jak ty się zmienisz to ja też zmienię swoje zachowanie, mawiała. "Cały dom jest na mojej głowie, nie sprzątasz" gdy przez dwa miesiące jakimś cudem wszystko od razu porządkowałem , (na co sama zwróciła uwagę i była zdziwiona), były wąty o coś innego i dalej była niezadowolona. Jest typ kobiet które dążą do tego aby wszystko było po ich mysli bo chcą mieć władzę
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja mam odwrotny problem - mój partner nie chce uprawiać seksu. Raz w miesiącu to maks, a i tak jest średnio. Przestaje już brać tabletki anty bo nie mam po co. Ale - rozumiem. Stresu mega dużo, mega dużo pracy codziennie do 21 z sobotami - wykańczanie mieszkania. Od pół roku jest moim tamagotchi i oprócz tego, że pracuję zdalnie jeszcze to DB am o jego wszystkie potrzeby
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @mirko_anonim: Poslubiłeś wyemancypowana, wymanierowaną Juleczke dla której to ty powinieneś jej nadskakiwać, to masz. Wyhoduj sobie jaja, pooglądaj troche podcastów o relacjach, bo NA LOGIKE kobiecie nigdy nic nie wyjaśnisz. Nigdy. Musisz sprawić by ona po prostu zaczełą się bardziej starac i zaczeło jej bardziej zależeć. Ale nie masz do tego wiedzy. Ruszaj na podcasty o relacjach.

Alexander Grace
Sadia KHAN na start
Casey Zander
z polskich
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Nikt nie zwrócił uwagi jak przedmiotowo op traktuje matkę. xD Jak jest potrzebna to ją ogarnął na chatę jak mebel, jak to nie pomogło to mame idź już xD
Często relacja syna z matką odzwierciedla relacje z kobietami, może op tak samo instrumentalnie traktuje zonę i nawet tego nie ogarnia.
Ciekawe czy w ogóle skonsultował z żoną to ściągnięcie matki na chatę, chyba nie xD

via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): > nie, nie kryła się, po prostu jak miałeś więcej ruchania to ci to nie przeszkadzało
@Cadfael: chyba masz rację, miałem klapki na oczach.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

do OP. Możesz napisać jaką długość paznokci u rąk ma Twoja żona? Paznokcie kończą się tam gdzie palce, czy są dłuższe (wystają np. na 0,5cm)? Pytam z ciekawości.


Ma dłuższe. Kiedyś pracowała w salonie kosmetycznym, gdzie robiła innym
@mirko_anonim: Miras Ty tą żonę wypierdoool z chaty a nie mamę. Niestety coraz więcej jest takich kobiet. Rozwiążesz jeden jej "problem" to idiotka znajdzie kolejny na siłę i tak w kółko. To już koniec i tyle.