Wpis z mikrobloga

Dlaczego?


@Squanto: dobre pytanie. Często sporo negatywnych odniesień do niego, a po kilku filmikach które próbowałem obejrzeć nie do końca rozumiem skąd to się bierze. To jest największy nudziarz na youtubie jakiego widziałem. Nawet ględzenie pertyna to przy tym typie mega akcja z fajerwerkami. Kto więc to ogląda żeby później hejtować.. nie mam pojęcia.
@Squanto: historia jest długa i zawiła, z mojej perspektywy:
Za czasów 'starego' jutuba gościu założył kanał z prostymi filmikami typu jak zmienić klocki w aucie (serio wtedy prawie nie było kanałów motoryzacyjnych typu mechanika, a po prostu ziomki nagrywali czasem w garażu jak coś robią przy autach głównie). Typek z początku wydawał się normalnym gościem z zajawką do mechaniki, choć jak sam wspominał na mechanice się nie zna. Jesli dobrze pamiętam
@Bogactwo_czesc_glowna:

Ja osobiście niby do chłopa nic nie mam, ale fakt oglądałem kanał na początku i było fajnie i przyjemnie, potem tych filmików z wymianą pierdoły etc. które trwały 30min+ to nawet nie tykałem.
Ale i tak dla mnie jest niesamowite, że chłop kupił Cadillaca i nawet nie sprawdził (udawał że nie wie?) czy światła są asymetryczne XDD.
@Bogactwo_czesc_glowna Zawsze mnie jakoś #!$%@?ł. A od kilku lat to mam wrażenie, że wyskakuje mi tylko ESKALITE, wydymali mnie w dupe, co dalej z dymaniem w dupe, co Z ESKALITE, AFERA ESKALITE. Mam wrażenie, że jemu już to na rękę bo ma co nagrywać. Kiedyś puściłem jeden żeby zobaczyć jak biadoli, siedzi i #!$%@? 45 min i czymś co można opowiedzieć w 5 min. Eh i się #!$%@?łem, dzięki.
@Bogactwo_czesc_glowna:

Jezu, tych afer i powodów do tego było sporo. Nie pamiętam, bo nie oglądam go już milion lat.

Kłamanie, że nigdy nie handlował samochodami, gdzie wcześniej czy tam później mówił, że handlował samochodami.

Rozstanie Robertem.

Udawanie eksperta, gdzie #!$%@? się znał (wankl chyba) gdzie ludzie mu prostowali w komentarzach i to tacy którzy żyją z tego, to ich blokował.

Jakaś tam afera z pewnym samochodem była, ale nie pamiętam o
to jest chyba największy pozer na jutubowych kanałach motoryzacyjnych


@Strigiformesman: Przecież oni wszyscy są siebie warci. Z motojutuberów to się dziś tylko da oglądać Janka Garbacza, Bartka Urbana i Brykałę z Muzeum Skarbów. Łącznie trzech. Trzech typów z RiGczem. No i nieodżałowanego Blogomotive którego jak spotkam to do dupy nakopię - za to że nas od tak zostawił bez pożegnania.