Wpis z mikrobloga

@Bogactwo_czesc_glowna: kilka razy podchodziłem do jego filmów, za każdym razem przeskakiwałem po kilka minut do przodu żeby nie słuchać bzdetów, ostatnio jeszcze raz się zmusiłem do obejrzenia jego filmu o cadillacu i dotrwałem do momentu gdy kilka razy powiedział, że asymetria świateł w europie polega na tym że lewy reflektor ustawia się niżej a prawy wyżej
Zawsze mnie jakoś #!$%@?ł. A od kilku lat to mam wrażenie, że wyskakuje mi tylko ESKALITE, wydymali mnie w dupe, co dalej z dymaniem w dupe, co Z ESKALITE, AFERA ESKALITE. Mam wrażenie, że jemu już to na rękę bo ma co nagrywać. Kiedyś puściłem jeden żeby zobaczyć jak biadoli, siedzi i #!$%@? 45 min i czymś co można opowiedzieć w 5 min. Eh i się #!$%@?łem, dzięki.


@Vanderwill: typ nagrał
@eeehhh

No i nieodżałowanego Blogomotive którego jak spotkam to do dupy nakopię - za to że nas od tak zostawił bez pożegnania.


Po prostu zapomniał się pożegnać ale w jego wieku to już zrozumiałe
@piorun_burzowy_niskonapieciowy: Chrisa lubię, ale też już osiągnął peak swojej kariery i coraz bardziej desperacko kombinuje żeby nagrać cokolwiek co przebije 100k wyświetleń. Nie to że #!$%@? głupoty, bo gościu ma łeb jak sklep, ale jak nie urozmaici jakoś swojego kanału to sam sobie wyczerpie temat, bo rozkręci i skręci już chyba wszystko co się da.

Nie wiem co mu jeszcze zostało, chyba tylko że by do diesla w kombajnie założyć LPG
@Bogactwo_czesc_glowna: podpinam się ale dorzucę jeszcze jeden super kamień u szyi tego YTbera:

Pamiętacie aferę mercedesa s63 amg za milion, że się rozlatuje i serwis nie chce go naprawić itp.
Ten dwulicowy YTuber w tym samym czasie płakał z tym Eskalejtem jak go w ciula zrobili i jak to gówno mu się rozlatuje na drodze, żeby jednocześnie oczernić tą sprawę, że ci kłamią na temat mercedesa i mercedes taki święty i
a profesor Chris?


@piorun_burzowy_niskonapieciowy: Ma sporo dobrych materiałów. Ale kiedyś pamiętam jak był wielkim obrońcą LPG w klimie i jak zwyzywał ludzi, którzy tak robią, po czym popełnił mnóstwo tuningów, zmian i popisów na drodze, które są dalece gorsze niż LPG w układzie klimatyzacji. No ale nie ma ludzi idealnych, szkoda, że się tylko nie potrafią powstrzymać od krytykowania innych jak się samemu nieraz idzie na skróty.
wykopki zawistne hejtuja

ale taka prawda - lysy godzine o czyms #!$%@? jak stara ciotka co sie nie moze z twoja matka nagadac XD lysy musisz wprowadzic jakis vr czy cos takiego i ja bede przychodzic do ciebie do garazu a ty bedziesz #!$%@? o niczym a ja bede mial wrazenie ze stoje przy samochodzie z kolegom

czasem mam wrazenie ze takie janusze to ogladaja, ze lysemu sie wydaje ze oni chca
Przecież oni wszyscy są siebie warci. Z motojutuberów to się dziś tylko da oglądać Janka Garbacza, Bartka Urbana i Brykałę z Muzeum Skarbów. Łącznie trzech. Trzech typów z RiGczem. No i nieodżałowanego Blogomotive którego jak spotkam to do dupy nakopię - za to że nas od tak zostawił bez pożegnania.


@eeehhh: Złomnik też jest fajny :D Ma mój boomerski humor.