Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888 Kofeina powoduje zwiększenie stężenia dopaminy i noradrenaliny która pobudza organizm do tzw. „działania”. Do tego kofeina powoduje tzw. „Efekt nagrody”. Więc ci „kawiarze” jak najbardziej mogą nie kłamać.
Kawa, kawa, kawa! Muszę wypić najpierw KAWĘ bo inaczej NIE DAM RADY FUNKCJONOWAĆ!!!

Czy was też wnerwiają tacy biurowi kawosze jak z koziej dupy trąba?


@Lolenson1888: może nie że nie funkcjonuję bez kawy, ale po prostu bardzo ją lubię. Ale po prostu sobie robię i piję, czasami pochwalę "Mmmm jaka dobra kawa", ale żeby rozgłaszać wszem i wobec jak strasznie komuś źle bez kawy to trzeba być upośledzonym.
nałóg jak każdy inny, ja jak nie wypiję kawy rano to mnie później łeb #!$%@?.


@Emble: nie pij przez kilka dni to i bóle głowy przejdą. Po prostu przećpany organizm się na początku domaga ale potem mu przejdzie xd
@Lolenson1888: #!$%@?ą bo wolę herbatę. Co ciekawe w takich Indiach czy Indonezji gdzie kawa rośnie ludzie w dupie mają kawę i traktują po macoszemu - jak ktoś bardzo chce to jest ale nie robi się z tego jakiegoś stylu życia i rytuałów. Za to właśnie ubustwiają herbatę do której podawania są specjalne czarki, zestawy i rytuały parzenia.
FUN FACT jest taki, że korporacje handlowe obliczyły sobie że import kawy bardziej sie
Po czym wsypują 3 łyżki cukru, wlewają pół kubka mleka i mmmm ale pyszna kawusia, teraz mogę pracować. Myślę, że to taki nawyk zaczerpnięty z amerykańskich filmów, seriali, itp.
Przecież to jest udawane wszytko, nie wiem na #!$%@? się tak zachowują.


@Blind_D2: chcą być społeczni a kawa to temat, który łączy każdego w biurze. Równie dobrze można by rozmawiać o dzieciach albo FameMMA
Najlepsza w porannym rytuale picia kawy jest bezsensowność, a nawet szkodliwość tej czynności. Kofeina zwiększa poziom kortyzolu (hormon stresu), który w godzinach porannych i tak naturalnie osiąga najwyższe wartości w ciągu dobowych wahań. Tacy to pro-kawosze.
@djtartini1: luksemburczycy to madete bubki, ktore uwazaja sie za lepszych od Francuzow, a tak naprawde sa tylko ciut bogatsi i to ich wywyzszanie jest zupelnie nieuzasadnione. Poza tym, sa zbiurokratyzowani na maksa i pozbawieni pasji do zycia. A i tak wiekszosc dojezdza do pracy, a mieszka poza krajem.
luksemburczycy to madete bubki, ktore uwazaja sie za lepszych od Francuzow, a tak naprawde sa tylko ciut bogatsi i to ich wywyzszanie jest zupelnie nieuzasadnione. Poza tym, sa zbiurokratyzowani na maksa i pozbawieni pasji do zycia. A i tak wiekszosc dojezdza do pracy, a mieszka poza krajem.


@Boroova: To już nie lubię Luksemburczyków
@Lolenson1888: Jezu, jakbym słyszał baranów od siebie z biura. Ekspres się zepsuł i poszedł na śmietnik, bo oczywiście nie było komu wyczyścić albo odkamienić mimo ciągłych komunikatów, to zanim kupili nowy to dzbany kawowe codziennie płakali jak to bez kawy nie mogą funkcjonować, ale zwykłej sypanej to nie będą pić.