Wpis z mikrobloga

Dostają drewniane miecze(trzeba je zrobić, albo kupić nie wiem ja akurat tego nie ogarniałem na tym kawalerskim)


@rzub3r: najlepiej byłoby zrobić miecze z pcvek z otuliną, #!$%@?ło się tym za młodu. Jakieś 2 dychy w kastoramie. Taki protip na przyszłośc :)
@Halabanacha Mi mój niby najlepszy ziomek zorganizował #!$%@?, mimo, że go prosiłem, żeby było bez takich atrakcji. Ale stwierdził, że jak to tak, kawalerski bez #!$%@??

No i już nie mam najlepszego ziomka.

Chciałbym mieć normalnych kumpli, którzy wzięliby mnie na jakieś gokarty, paintball, albo ognisko i zwyczajna popijawę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Takie chlanie w lesie w stylu @TavarishPiesov to jest mój klimat. Chociaż już nie chlam
@Linijkarz_z_Lotusa tylko nie można przesadzić z duzą ilością tego typu atrakcji xD mój mąż miał strzelnicę, później gokarty i coś tam jeszcze. Pod wieczór wszyscy byli tak wymeczeni że o 20 zamiast na spokojnie poimprezować i pogadać o życiu to wszyscy poszli spać zmęczeni xD
@Halabanacha to musisz wyczuć towarzystwo i pana młodego.

Bo jeden chce wódę, klub i gitara.
Może wyjazd do jakiegoś innego miasta.

A drugi to np. bedzie chciał ognisko, gitara,

A innny to chętnie pójdzie na koncert ulubionego zespołu bo akurat grają i potem melanż

A z innym to lanparty

Sam jak byłem na kilku to zawsze inaczej :)
Na jednym zaproponowałem że gokarty, bo wiem, że pan młody lub pośmigać, ale świadek
zdajesz sobie sprawę że nie którzy nie cierpią tych durnych planszowek


@lentilek: to już kwestia organizatora. niektórzy nie cierpią, niektórzy uwielbiają. Jak organizator (pewnie świadek vel drużba) zorganizuje Ci kawalerski przy planszówkach, a ich nie znosisz, to już będziesz wiedział co przyjaciel o Tobie myśli ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Halabanacha Jak w ciepłym okresie to wezcie jakis domek np na Mazurach. Najlepiej jakby był na jakimś taki „osiedlu” domków letniskowych. Wtedy jest największa szansa, ze obok będzie jakis panieński i szansa na crossa