Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy #rozowepaski lubią zakładać pończochy do seksu?

Oglądając filmy dla dorosłych wyrobiło mi się takie marzenie, by moja różowa założyła właśnie takie wdzianko z pończochami, ale niestety nigdy do tego nie doszło. Byłem w dwóch poważnych i dłuższych związkach i one (partnerki) nie były nigdy skore do założenia pończoch.
Druga twierdziła, że czułaby się jak dziwka, a ona woli bardziej spokojny seks.
Pierwsza z kolei z początku mówiła, że to jej w ogóle nie kręci, po co to w ogóle, itp. Zgodziła się ostatecznie po pewnych perturbacjach w naszym związku (jej zdrada :( ) i nawet dostałem jej nagie zdjęcia w tych pończochach jako teaser tego co mnie czeka, ale ostatecznie do niczego nie doszło, bo okazało się, że nie tylko ja dostałem od niej takie zdjęcia.

Więc chciałem się zapytać czy to jest wielki problem jeśli niebieskiemu podobają się kobiety w pończochach?

#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
@mirko_anonim: plot twist: nie podniecasz swoich lasek

mi zdarza się czasem, że tinderówy jak się widzimy pierwszy raz u nich to otwierają w samej bieliźnie i pończochach, a u Ciebie w stałym związku laska miała problem z założeniem #!$%@? prawie-że-rajstop XD

a i jeszcze jedno - tak, kobiety lubią wyglądać seksownie - dla kogoś dla kogo chcą wyglądać seksownie pozdr
@mirko_anonim: komunikacja swoich potrzeb to nic złego
Punkt dla ciebie że potrafisz rozmawiać o swoich potrzebach i fantazjach.

Natomiast jeśli mimo wszystko kobieta kategorycznie odmawia, związek w długiej perspektywie nie ma racji bytu.

I tutaj nie ma jakiejkolwiek dyskusji.

Związek to oprócz rozmowy, również kompromisy.

Jak partnerka jest na to zamknięta, to o jakiej relacji my tu mówimy?
@mirko_anonim: jakbym powiedział swojej obecnej różowej to oczywiście założy dla mnie, ogólnie chyba nie ma limitu na co by się nie zgodziła. Nie mówimy tu np o sraniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) aczkolwiek sama z siebie niezbyt, takie już wartości czy małe zainteresowanie tego typu ekstrasami. A w przeszłości z innymi bywało różnie, wariatki oczywiście też i były, ale wiadomo zazwyczaj jak się kończą związki z wariatkami.