Wpis z mikrobloga

@5KYN3T:
Wg mnie, piszemy o tym samym. Gadzi mózg z wiekiem przestaje odgrywać taka rolę (i tak, u jednych bardziej, innych mniej), ale on zawsze nadal funkcjonuje i kieruje impulsami, tyle, że ludzie uczą się panować nad reakcją na ten pierwotny instynkt. Jak cię coś śmieszy, to w pewnych okolicznościach się nie zaśmiejesz, bo czasami nie wypada. Facet nie będzie krzyczał i nie ucieknie, jesli się przestraszy, bo wymaga się od
@Bombonier: Co za szon. Stawiając się na pozycji męża sam nie wiem co bym zrobił. Gdyby moja kobieta ogólno publicznie na yt wyjechała z takim zdaniem, nie chciałbym z nią dłużej być. Jeśli byłbym z nią w małżeństwie to już lipa, nie powiesz że ma #!$%@?ć. Zdania że nie dopuściłbym do tego nie widzę jak to #!$%@? mózgowe one czerpią od innych swoich zaburzonych znajomych i całego internetu
@greenbong: No dla przegrywa nie, bo on nie ma wyboru i w swojej checi dotarcia do tzipy zrobilby wszystko xd On taki dobry chlopak! A potem jak popatrzysz na jego osobowosc, to #!$%@? do granic mozliwosci.
@majkel88: Czyli rozumiem że tobie bardziej podobają się napakowane mięśniaki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przysięgam że te ruchy pillowe to jakaś forma krypto-homoseksualizmu, nigdy nie słyszałem żeby wygląd facetów był analizowany dogłębniej niż przez wykopki.