Wpis z mikrobloga

@Bombonier: Ale to jest normalne stwierdzenie na bzykanko czad i brutal ale jak związek na duszą mete to provider i zwykły chłopak który zajmie się rodziną co ty się pod kamieniem wychowałeś
  • Odpowiedz
Mamy rok 2024 i kobiety w prost mówią swoim facetom, że są beciakami z którymi kiedyś by się nie umówiły, a te cuckoldy żadnej reakcji xDDDDD I jak w dzisiejszych czasach można niby mieć jakikolwiek szacunek do facetów?


@Bombonier: Do kolegi coś bardzo podobnego ostatnio "jego" dziewczyna wypaliła. Myślałem że to żart i czekałem na jakiś followup, albo że mają taki typ humoru i odpowie jej coś podobnego, ale po
  • Odpowiedz
  • 1
@zimno_mi No właśnie. Serio nie rozumiem o co ta sraczka.
@NewBlueSky Laska powiedziałam, że miała jakąś strategię szukania partnerów, która nie pozwalała jej znaleźć faceta/rodzaju związku, który chciała mieć. Więc zmieniła strategię i trafiła na swojego męża i sobie żyją szczęśliwie, bo UWAGA pasuje jej jego charakter i rodzaj związku jaki mają. I niby w czym tu problem?
To chyba jednak świadczy o jakiejś autorefleksji i świadomości swoich potrzeb i
  • Odpowiedz
Facet to samo - będzie widział, że jego żona zrobiła się wielka jak 3-drzwiowa szafa, ale będzie z nią, jednocześnie oglądając młode 20-latki w necie. I tego nie zmienimy, bo to jest zakodowane w nas od setek tysięcy lat ewolucji i uważam że obrażanie się na to, to walka z wiatrakami, bo biologia zawsze jest silniejsza.

To o czym ja pisałem, co mi się nie podoba w zachowaniu tej kobiety to to,
  • Odpowiedz
To chyba jednak świadczy o jakiejś autorefleksji i świadomości swoich potrzeb i błędach przy poprzednich wyborach. ¯(ツ)/¯ A przynajmniej na tyle, żeby móc swoje wybory w tym temacie skorygować tak, żeby znaleźć kogoś fajnego, kto nam odpowiada.


@alfka: nie na poziomie logika/obiektywisty. Logik dobiera meta narzędzia co celu i zna konsekwencje przed ich użyciem. Kalibracja czy empiryczne poznawanie konsekwencji jest dla głupich. Chociaż sama kalibracja ma sens, bo ludzie nie są zwykle logiczni więc nie da się z nich wnioskować, bo dopiero jak ich poznasz to możesz im przypisać poprawne wartości do wnioskowania.

Spójność wymaga od nas tego aby być przejrzystym. Czyli powinna powiedzieć wprost dlaczego najpierw było X, potem Y. Czy myślała, że X pozwoli jej na Y? Wykazanie błędu. Tak działają ludzie (nielogicy), aby zrozumieć ich działanie to trzeba ich mocno wypytać. I pokazać gdzie był bład i zobaczyć czy mają refleksje i
  • Odpowiedz
Przez taką zasadę wiele lasek wegetuje po 30 roku życia z kotem a po dalszych kilku latach żegnają się z możliwością bycia matką.
  • Odpowiedz