Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kurde mam ból dupy że laski przy niewielkim wysiłku mogą być atrakcyjne dla otoczenia. Wiadomo, że ćwiczę dla siebie ale fajnie widzieć te efekty przed lustrem i fajnie żeby te efekty podobały się innym żeby ktoś zauważył ten wysiłek. Dziewczyna wystarczy, że zrobi redukcję i właściwie tyle - jest szczupła i wszyscy są zachwyceni. Jak jej się przytuje (gdzie im się odkłada głównie w udach) + jak jeszcze ubierze legginsy to każdy myśli że chodzi regularnie na siłownie i stąd te uda. Zresztą wystarczy jakakolwiek sylwetka inna niż otyła + legginsy i tyle.

A my? Schudnąć jest łatwo (dużo ćwiczyć + deficyt kaloryczny) ale w efekcie jesteś szczypior nieatrakcyjny. Jak wejdziesz na masę to też jesteś nieatrakcyjnym ulańcem. Na prawdę trzeba wiele miesięcy/lat poświęcić na przemyślany trening, dobrze dobraną dietę, jakieś dobre geny i wtedy masz fajną sylwetkę ale.. w sumie w 2024 roku na nikim to nie robi wrażenia (dlatego, że social media wypromowały obraz wyrzeźbionego mężczyzny jako normalny, zwykły, nic nadzwyczajnego?). Przecież niektórzy do takich wyników dochodzą latami ciężkiej pracy i restrykcyjnej diety.

#silownia #mirkokoksy #trening #cwiczenia #przemyslenia #wyglad #blackpill #przegryw #redpill #hipergamia #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kurde mam ból dupy że laski przy niewielkim w...

źródło: piekna-dziewczyna-na-silowni-odziez-sportowa-atletyczna-budowa-700-144193549

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@mirko_anonim przede wszystkim to laska jest atrakcyjna dla otoczenia przez sam fakt bycia laską, a cała reszta to implikacje tego stanu. A to oczywiste, że mężczyzna, by być atrakcyjnym, musi w to włożyć ogrom wysiłku, a i to nie daje gwarancji, że będzie pożądany.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim dlatego prędzej docenię chociażby srednia sylwetkę u chłopa, niż u laski, gdzie wystarczy dobry układ kostny, smukła sylwetka i każdy ślini ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Mikolajstawrogin: szczególnie bezdomne, nadużywające alko takie matki zarobione co nie używają żadnych kosmetyków, może kobiety bardziej działają ciuchami, kosmetykami, makijażem, zabiegami, dieta ale nadal jest to w ch* roboty i w ch* pieniędzy. A wy widzicie tylko końcowy efekt nie wiedząc że to całe życie dbania o siebie bez odstępstw.
  • Odpowiedz
Dziewczyna wystarczy, że zrobi redukcję i właściwie tyle - jest szczupła i wszyscy są zachwycen


@mirko_anonim: część dziewczyn ewidentnie tego nie czai i zachodzę w głowę po co na tych siłowniach targają żelastwo, robią plecy, bary, itd.
Inna sprawa że jest jakis fetysz wielkiego tyłka i 3/4 dziewczyn na siłowni to robi głównie przysiady i hip trusty
  • Odpowiedz
Kurde mam ból dupy że laski przy niewielkim wysiłku mogą być atrakcyjne dla otoczenia.


@mirko_anonim: mogą być atrakcyjne "bezwysiłkowo" przez kilka lat swojego prime - a potem to mogą na uszach stanąć i tak już nigdy do tego poziomu nie wrócą

a facet może przez swój status i majątek być atrakcyjny nawet jako starsza osoba

tak więc u laski jest krótko i intensywnie z tym a u faceta bardziej długofalowo i
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Ja jestem szczuplutki dżokej startujący w amatorskich zawodach, i trochę tenis i maratony biegowe, ale nie na czas - wielkiej klaty nie mam, a na panny nie narzekam.

Dobry garniak na moją szczupłą sylwetkę > robienie karykaturalnie dużych mięśni.

Wielkich byków szukają tylko właśnie panny chodzące na siłkę, survivorship bias, ale to nie jest jakaś uniwersalny standard piękna.

Weź potem spróbuj przebiec takiego ultrasa, iść się powspinać,
  • Odpowiedz
Weź potem spróbuj przebiec takiego ultrasa, iść się powspinać, ścigać konno itd. jak sobie zrobisz wielgaśne mięśnie.


@mirko_anonim: niektorzy moga to dosc sensownie wybalansowac ale masz racje dotlenienia braknie prawie kazdemu jesli wazy powyzej 10kg ponad wzrost bez 1 z przodu
  • Odpowiedz