Wpis z mikrobloga

Drogie dzieci, nie bajtujcie na wykopie bo was zmiecie z planszy xD Dzwoniono właśnie do mnie z Komendy rejonowej Warszawa Ochota celem stawienia się na komendzie i złożenia wyjaśnień w sprawie mojego małego bajta xD mam być o 16. Wgl jakim cudem ustalono moją tozżsamosc w ciągu 2h? @a__s wy te dane użytkowników rozdajecie na priv czy co? Dajcie plusa a zawolam co mi powiedzą i co ja powiem im. #wykop #csiwykop
  • 129
@condor2000:

(...) czym wywołuje czynność instytucji użyteczności publicznej lub organu ochrony bezpieczeństwa, porządku publicznego lub zdrowia mającą na celu uchylenie zagrożenia,


Ja wiem, że CSI: Wykop sam uważa się za organ bezpieczeństwa publicznego, ale jak taki prawdziwy nie podjął działań w związku z bajtem kolegi to gdzie tu 224a §1?
@Festiwal_Panczy: nie no co ty xD

@Limonene w skrócie wymysliłem bajta że mam ebole i leże w szpitalu. Przygłupy oczywiscie zaczeły robić screeny jak #!$%@? i wysyłac do prokuratury XDDDDD


@ChwilowaPomaranczka: Coś mi się wydaje, że jedynym przygłupem jesteś ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co trzeba mieć we łbie i jak bardzo musi się nudzić, żeby wymyślać jakieś baity? Kolegów z podstawówki to bawi, czy jak?