Wpis z mikrobloga

Drogie dzieci, nie bajtujcie na wykopie bo was zmiecie z planszy xD Dzwoniono właśnie do mnie z Komendy rejonowej Warszawa Ochota celem stawienia się na komendzie i złożenia wyjaśnień w sprawie mojego małego bajta xD mam być o 16. Wgl jakim cudem ustalono moją tozżsamosc w ciągu 2h? @a__s wy te dane użytkowników rozdajecie na priv czy co? Dajcie plusa a zawolam co mi powiedzą i co ja powiem im. #wykop #csiwykop
  • 129
@graf_zero: Powiedziałem że to żart, ze nikt nie brał tego na poważnie, i że usunąłem jak zorientowałęm sie ze noge zbudzić w tym panike. Zadnego zgłoszenia fałszywego nie było. I tyle xd
@condor2000 ziom jakby to było do teraz to byłoby z 5000 plusów, pewnie kilka artykułów na gówno portalach, sanepid by musiał wydać oswiadczenie ze wirusa nie ma a ja miałbym #!$%@? jak ten typ od rurki albo i gorzej
@ChwilowaPomaranczka: usunąłeś po tym jak ktoś napisał Ci, że zgłosi, więc się teraz nie wybielaj. Wczoraj wrzuciłeś post z objawami, który wisiał 24h, myślę, że w tym usunięciu nie przejawia się żadna chęć uniknięcia paniki (gdybyś chciał jej uniknąć to byś zastanowił się 3 razy co wrzucasz). a 2 posty w tej samej tematyce, z których jeden miał uwiarygodnić drugi tylko potwierdzają, że w pełni świadomy byłeś tego co chcesz osiągnąć
@a__s wy te dane użytkowników rozdajecie na priv czy co?


@ChwilowaPomaranczka: Muszą podać jak Policja poprosi. Wychodek idzie na pały --> pały idą na wykop ---> A_S śpiewa wszystko co chcą ---> idziesz na pały się tłumaczyć. Też byłem na pałach przez wykop bo rodzinka K. sypała wszystkich jak leci.