Wpis z mikrobloga

Drogie dzieci, nie bajtujcie na wykopie bo was zmiecie z planszy xD Dzwoniono właśnie do mnie z Komendy rejonowej Warszawa Ochota celem stawienia się na komendzie i złożenia wyjaśnień w sprawie mojego małego bajta xD mam być o 16. Wgl jakim cudem ustalono moją tozżsamosc w ciągu 2h? @a__s wy te dane użytkowników rozdajecie na priv czy co? Dajcie plusa a zawolam co mi powiedzą i co ja powiem im. #wykop #csiwykop
  • 129
@ChwilowaPomaranczka
Szkoda, że bajtujesz znowu.
Jakby Cie dojechali to byłby dowód, że służby jednak się nie obijają i patrza co się dzieje w necie. Żyjemy w czasach wojny hybrydowej i ogólnie niezłego #!$%@? więc fajnie jakby sprawdzali jak ktoś się wali że złapał wirusa i nie wie od kogo.

Następnym razem napisz, coś spokojniejszego - może że widziałeś jak przestępcy napadają na bank i zaprosiłeś ich na herbatkę
jo to idź


@ChwilowaPomaranczka: ale musisz być zzesrany w galoty że na to odpisujesz i to w minutę.
Zniszczymy Cię, nie rozumiesz tego? Teraz już koniec, dostaniesz ze trzy miesiące bite tak jak ten żartowniś z rurką w silniku samolotu.
Wykopki poczuły krew i dla samej przyjemności zniszczą Ci życie (ja też Cię kopnę jak już będziesz leżał).
@ChwilowaPomaranczka: ale tak poważnie jaki sens mają takie bajty? ja rozumiem coś serio głupiego wymyślić, nie wiem że żona wydała wszystkie pieniądze oszczędzone na mieszkanie na candycrush i patrzyć czy się znajdą naiwniacy, ale takie coś? ja się nie znam na chorobach i spokojnie bym uwierzył, aha ok złapałaś i leżysz w szpitalu, gdzie tu jest ten troll?
@ChwilowaPomaranczka: Po pierwsze, szkoda, że skasowałeś, jakby puścili to w mediach to może i kara byłaby wyższa, ale ile byś miał wiadomości, plusów i komentarzy jak już by cię wypisali ze sztumu
Po drugie, Ty to chyba lubisz, doskonale widzisz, jakie wykopki są, teraz ktoś zrobi screena i #!$%@? Cię za multikonto