Wpis z mikrobloga

kurde będąc przegryw nawet oglądanie seriali jest trudne. Znajdziesz sobie jakiś serial kilku sezonowy, polubisz bohaterów i kończąc się znowu wracasz do swojej #!$%@? wegetacji. Związku z tym że skończyłem sopranos dajcie jakiś serial dłuższy z fajnymi postaciami.
zaliczone sopranos, house, lost, stargate 3 seriale czy breaking bad i coś o czym zapomniałem że oglądałem, dajcie jakieś propozycje w które można po robocie uciec od świata.
#seriale #netflix
  • 26
  • 1
@WLADCA_MALP: nie szukam jakiegokolwiek serialu, tylko coś podobnego pod względem sopranos, house czy lost pod względem bohaterów kurde nowe seriale sa pod tym względem #!$%@? nie da się polubić żadnego z nich i w sumie oglądasz jednym okiem z lektorem. teraz np leci na tv reacher do mirkowania ale nawet powtórki housea czy bundi potrafią wciągnąć mimo że oba zaliczyłem 2 razy od dechy do dechy
@mati1990: Barry, stamtąd, opowieść podręcznej, biały lotos, Better Call Saul, Sukcesja. To ci polecam z całego serca, a ja sam Sopranos mam dopiero przed sobą tak samo jak prawo ulicy
  • 0
@GodALLU: Barry, stamtąd, opowieść podręcznej, biały lotos, Better Call Saul, Sukcesja kurde z tej listy nie widziałem białego lotosu i sukcesji. prawo ulicy sam dopiero parę lat temu widziałem polecam w opór oba seriale i się zastanawiam co poszło nie tak że dopiero teraz wziąłem się za sopranos