Wpis z mikrobloga

#igrzyskabebzonow trwają!

Zostało nam jedynie 80 z 90 dni! Cóż to był za tydzień...

Nasza ekipa jest już szczuplejsza (O kilogramy i liczbę uczestników) 8 z 10 graczy, wciąż w grze. Uważam to za świetny wynik ponieważ z samego początku zakładałem, że słomiany zapał opadnie i zostaną najsilniesi. Chapeau bas dla tych, którzy wytrwali pierwsze 10 dni!

Łącznie w tym tygodniu zrzuciliśmy 7,4kg! To jest równowartość:
- spacerówki dziecięcej
- kosy spalinowej
- dmuchawy do liści

Przez ten czas zdążyliśmy się poznać. Mamy ekspertów w każdym temacie i sądzę za olbrzymią wartość dodaną, że są wśród nas osoby, które były w trakcie redukcji. Daje to olbrzymiego kopa i mniej się chodzi po omacku. Można się zapytać o każdy temat.

Aktualny ranking na obrazku. Wynik jest z pierwszych 7 dni. Podany w promilach:
Kto / Zmiana w %
1. @krzyk4cz -2,08%
2. @Mirkosoft -1,76%
3. @AntyAdzik -1,60%
4. @Bez_konserwantow -1,01%
5. @wrobelek19 -0,94%
6. @UwagaWykopy -0,37%
7. @Peter_Mountain -0,09%
8. @jotpol (nieaktywny) 0%
9. @PanSzuchal (nieaktywny) 0%
10. @Wojskowy_Brykiet +0,85%

Jak uzbiera się więcej danych to wrzucę super wykresy od @Mirkosoft, który stworzył dla nas dziennik, w którym co najmniej raz w tygodniu podajemy wagę.

Moje osobiste odczucia:


WojskowyBrykiet - #igrzyskabebzonow trwają!

Zostało nam jedynie 80 z 90 dni! Cóż to ...

źródło: tydz.1

Pobierz
  • 5
@Wojskowy_Brykiet spokojnie do nadgonienia wszystko :)

jak nie potrafisz sam się ogarnąć z porcjami (jak ja) to fitatu Ci to ogarnie. Tylko pamiętaj, żeby rzetelnie zapisywać podczas nakładania. Jak wpiszesz w czasie jedzenia to już nie zdążysz zdją jeśli przegniesz z ilością. Na poczatku bedziesz się wsciekac, bo to 10-15 min na zapisanie przed każdym posiłkiem. Potem jak będziesz miał ulubione potrawy dodane, to już chwila moment. Jedyną osobą, którą będziesz oszukiwać,
@hdeck: Fitatu mam ogarnięte. W przeszłości musiałem się trzymać diety przez kilka miesięcy ze względu na operację i po niej tak samo, więc doszedłem wtedy do tego momentu o którym piszesz, że już z automatu wiedziałem co ile waży.

Odnośnie okna żywieniowego, to jaki post przerywany Ty stosowałeś?
@Wojskowy_Brykiet stosowałem dwa posty, oprócz ograniczenia kalorii do 2k kcal dziennie.

Pierwszy 8 jedzenia na 16 postu. To jest taj lajtowo jak tylko może być, mimo że ostatni posiłek był o 19 a chodziłem spać 1-2 i wstawałem o 7-7:30. Wtedy śniadanie wychodzi o 11.

W drugiej fazie była oprócz tej wariacji jeszcze dieta bulionowa czyli 2 dni w tygodniu glodowka na bulionie a oprócz tego standardowe 8/16 w miarę możliwości jeden