Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niech się odezwą w tym wpisie te chłopy które piszą że zaczęli życ dopiero po 30-stce. Nieraz we wpisach o tym, że ktoś ma 30 lat i jest za stary na XYZ albo nie może znaleźć kobiet zawsze znajdą się ci którzy mówią, że własnie wtedy zaczyna się życie. Tak się składa że mam niedługo 30 lat i nigdy w swoim życiu nie czułem się gorzej a swój peak miałem w wieku 21-24. Odkąd skończyłem 25 lat co roku jest gorzej.
Here we go:
- wygląd mocno spada w dół (zmęczona morda, robi się skinnyfat, większa skłonność do brzuszka, mniej włosów, brak ognia w oczach)
- mimo sportu ciężej utrzymać sylwetkę a co dopiero ją robić żeby wyglądało ponad normę
- każdy stary znajomy poszedł w swoją stronę, bo taka jest kolej rzeczy że dla ludzi priorytetm jest ich nowa rodzina a nie koledzy ze studiów
- brak dostępu do kobiet, poza #tinder gdzie i tak nie ma efektów a tym bardziej w tym wieku
- młodsze wcale nie lecą na starszych panów z wyżej wymienionymi cechami :)
- praca wcale nie ułatwia w dostępie do kobiet (albo zdalna albo towarzystwo mieszane jeśli chodzi o płeć i wiek) + zmieniałem kilka razy pracę i NIE spotkałem ani jednej wolnej kobiety
- ludzie oczekują od ciebie (poza wyglądem jak do tej pory) również statusu, majętności więc jest jeszcze większa presja. Pasuje mieć swoje mieszkanie, jakiś fajny samochód miejski, dobrze płatna praca, itd.




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niech się odezwą w tym wpisie te chłopy które...

źródło: 51049a874d3ce4f69723a0e0e96df8f24abc22256c8e19c30bc57a6c546e7e8a

Pobierz
  • 38
@mirko_anonim Wygląd jednym spada, innym rośnie. Ogólnie powinien rosnąć albo przynajmniej się utrzymywać. Ja wyglądam lepiej niż pięć czy nawet dziesięć lat temu, ale sporo zmieniłem w sobie. Co do sylwetki, to nie zauważyłem zmian fizjologicznych. Znajomi niestety gorzka prawda. Dostęp do kobiet poniekąd się zgadzam, w realu trudno kogoś znaleźć, to już nie studia. Najsmutniejsze są te oczekiwania wysokie rosnące z wiekiem. Na studiach mogłeś być goły, teraz rówieśniczki mają swoje
Niech się odezwą w tym wpisie te chłopy które piszą że zaczęli życ dopiero po 30-stce.

@mirko_anonim: Się odzywam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wydaje mi się, że źle interpretujesz te "zmiany po trzydziestce". W moim przypadku zmiana w jakości życia była wręcz kolosalna. Z kolei jeśli ktoś liczy na to, że nagle kobiety zaczną się o niego zabijać w pewnym przedziale wiekowym bo "on ma zasoby" to
@choochoomotherfucker: Wiadomo, to takie skrajne i życzeniowe podejście niektórych wykopków. Przy czym należy mieć na uwadze, że internet solidnie namieszał i rynek matrymonialny mocno pozmieniał się na przestrzeni ostatnich lat. Z drugiej strony mamy więc równie skrajne i życzeniowe podejście niektórych różowych, które pomimo swej całkowitej przeciętności uważają, że należy im się książę na białym koniu, a wszystko poniżej to obniżanie standardów i kompromis nie do zaakceptowania. Mam to szczęście, że
@mirko_anonim: dokładnie te same spostrzeżenia i się tak żyje z dnia na dzień - chłop zarabia, chłop żyje spokojnie i statecznie, chłop realizuje drobne zachcianki materialne, ma parę nawyków ale nie są to kwestie które chłopa zrujnują czy wepchną w depresje

ale w kontekście relacyjnymi jest mizerota aby nie powiedzieć kaplica - a działa to nieco demotywująco, bo sam dobrze po sobie wiem że jak była chociaż jakaś realna SZANSA na
Mam to szczęście, że często spotykam się na imprezkach z towarzystwem o 10-15 lat młodszym i niejednokrotnie srogo kisnę w trakcie dyskusji z pannami ¯\(ツ)/¯


@Zarrakash: ale bajciarstwo i jakim cudem niby jako osoba mająca dla przykładu 32 lata jesteś na imprezie z 17 latkami - chyba jako kelner co im driny polewa i podsł#!$%@? co one gadają, to ok xd
@Dietetyq #!$%@?łeś się do mnie i piszesz o jakichś problemach. Czy ja napisałem że mam problemy? Nie. Wy się, #!$%@?, użalacie nad sobą. I dziwicie się, że żadna kobieta was nie chce.