Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niech się odezwą w tym wpisie te chłopy które piszą że zaczęli życ dopiero po 30-stce. Nieraz we wpisach o tym, że ktoś ma 30 lat i jest za stary na XYZ albo nie może znaleźć kobiet zawsze znajdą się ci którzy mówią, że własnie wtedy zaczyna się życie. Tak się składa że mam niedługo 30 lat i nigdy w swoim życiu nie czułem się gorzej a swój peak miałem w wieku 21-24. Odkąd skończyłem 25 lat co roku jest gorzej.
Here we go:
- wygląd mocno spada w dół (zmęczona morda, robi się skinnyfat, większa skłonność do brzuszka, mniej włosów, brak ognia w oczach)
- mimo sportu ciężej utrzymać sylwetkę a co dopiero ją robić żeby wyglądało ponad normę
- każdy stary znajomy poszedł w swoją stronę, bo taka jest kolej rzeczy że dla ludzi priorytetm jest ich nowa rodzina a nie koledzy ze studiów
- brak dostępu do kobiet, poza #tinder gdzie i tak nie ma efektów a tym bardziej w tym wieku
- młodsze wcale nie lecą na starszych panów z wyżej wymienionymi cechami :)
- praca wcale nie ułatwia w dostępie do kobiet (albo zdalna albo towarzystwo mieszane jeśli chodzi o płeć i wiek) + zmieniałem kilka razy pracę i NIE spotkałem ani jednej wolnej kobiety
- ludzie oczekują od ciebie (poza wyglądem jak do tej pory) również statusu, majętności więc jest jeszcze większa presja. Pasuje mieć swoje mieszkanie, jakiś fajny samochód miejski, dobrze płatna praca, itd.




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niech się odezwą w tym wpisie te chłopy które...

źródło: 51049a874d3ce4f69723a0e0e96df8f24abc22256c8e19c30bc57a6c546e7e8a

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Sorki, tak piszą tylko przegrywy ~20 lat, które sobie wkręcają, że po 30stce to na pewno ich życie się odmieni i laski będą same walić drzwiami i oknami. Jak przegrywałeś na każdym polu w wieku 20 lat to tym bardziej będziesz przegrywał 10 lat później.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Wygląd jednym spada, innym rośnie. Ogólnie powinien rosnąć albo przynajmniej się utrzymywać. Ja wyglądam lepiej niż pięć czy nawet dziesięć lat temu, ale sporo zmieniłem w sobie. Co do sylwetki, to nie zauważyłem zmian fizjologicznych. Znajomi niestety gorzka prawda. Dostęp do kobiet poniekąd się zgadzam, w realu trudno kogoś znaleźć, to już nie studia. Najsmutniejsze są te oczekiwania wysokie rosnące z wiekiem. Na studiach mogłeś być goły, teraz rówieśniczki mają swoje
  • Odpowiedz
Niech się odezwą w tym wpisie te chłopy które piszą że zaczęli życ dopiero po 30-stce.

@mirko_anonim: Się odzywam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wydaje mi się, że źle interpretujesz te "zmiany po trzydziestce". W moim przypadku zmiana w jakości życia była wręcz kolosalna. Z kolei jeśli ktoś liczy na to, że nagle kobiety zaczną się o niego zabijać w pewnym przedziale wiekowym bo "on ma zasoby" to
  • Odpowiedz
@Zarrakash: No właśnie, Ty się rozwijałeś, miałeś dziewczyny, więc wiadomo, że dobrze Ci się żyje. Ale niektóre wykopki to przedstawiają tak, jakby nic nie trzeba było robić, tylko czekać na 30. urodziny, bo wtedy magicznie człowiek wyprzystojnieje, zrobi się bogaty i zaczną za nim latać studentki xD
  • Odpowiedz
@onepnch bzdura. Jak jesteś ogarnięty to żyjesz po 30. Nawet po 40. I później też. A jak się będziesz nad sobą jedynie użalał, to zostanie Ci walenie konia.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Wiadomo, to takie skrajne i życzeniowe podejście niektórych wykopków. Przy czym należy mieć na uwadze, że internet solidnie namieszał i rynek matrymonialny mocno pozmieniał się na przestrzeni ostatnich lat. Z drugiej strony mamy więc równie skrajne i życzeniowe podejście niektórych różowych, które pomimo swej całkowitej przeciętności uważają, że należy im się książę na białym koniu, a wszystko poniżej to obniżanie standardów i kompromis nie do zaakceptowania. Mam to szczęście, że
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dokładnie te same spostrzeżenia i się tak żyje z dnia na dzień - chłop zarabia, chłop żyje spokojnie i statecznie, chłop realizuje drobne zachcianki materialne, ma parę nawyków ale nie są to kwestie które chłopa zrujnują czy wepchną w depresje

ale w kontekście relacyjnymi jest mizerota aby nie powiedzieć kaplica - a działa to nieco demotywująco, bo sam dobrze po sobie wiem że jak była chociaż jakaś realna SZANSA na
  • Odpowiedz
Mam to szczęście, że często spotykam się na imprezkach z towarzystwem o 10-15 lat młodszym i niejednokrotnie srogo kisnę w trakcie dyskusji z pannami ¯\(ツ)/¯


@Zarrakash: ale bajciarstwo i jakim cudem niby jako osoba mająca dla przykładu 32 lata jesteś na imprezie z 17 latkami - chyba jako kelner co im driny polewa i podsł#!$%@? co one gadają, to ok xd
  • Odpowiedz
bzdura. Jak jesteś ogarnięty to żyjesz po 30. Nawet po 40. I później też. A jak się będziesz nad sobą jedynie użalał, to zostanie Ci walenie konia.


@jerzu70: wiadomix, tutaj fota kumpla już nawet do 50 dobija a panny się do niego kleją serio ja nwm skąd te wasze problemy jeszcze w wieku 30 lat
Dietetyq - > bzdura. Jak jesteś ogarnięty to żyjesz po 30. Nawet po 40. I później też...

źródło: 2b96d76ed12f253aa68e37253e20927d

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dietetyq #!$%@?łeś się do mnie i piszesz o jakichś problemach. Czy ja napisałem że mam problemy? Nie. Wy się, #!$%@?, użalacie nad sobą. I dziwicie się, że żadna kobieta was nie chce.
  • Odpowiedz