Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim!

Mam taka sytuacje w zyciu ze moja narzeczona oznajmila mi wczoraj ze jedzie na wieczór panienski do Hiszpanii. Maja tam byc 5 dni i przez te dni cos tam pozwiedzac i poimorezowac. Z mojej strony nie chce sie zgodzić na ten wyjazd bo to wiadomo, kilka dziewczyn w obcym kraju to niebezpiecznie a dodatkowo wyłoży kupe pieniedzy na ten wyjadz (ma wyjść kolo 4k - 5k ze wszystkim a obecnie odkladamy na nowe mieszkanie, a ona nie zarabia dużo). Niestety za nic ma moje słowa i mówi ze juz podjęła decyzje (bez uzgodnienia ze mna). Przez cala ta sytuacje wpadam juz w jakies stany depresyjne. Myslicie ze przesadzam czy jednak racja leży po mojej stronie? Co byście zrobili na moim miejscu?
Zastanawiam sie przez to tez nad zerwaniem.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 188
  • Odpowiedz
@Kenjiy: Takie wpisy pokazują w komentach ile jest w narodzie cucków i leszczy barowych xddd
Kawalerski/ panienski to na jeden wieczór kolacja, gry i zabawy i tyle a kazdy inny wyjazd to swietny egzamin dla przyszłej małżonki. Enrique juz zaciera jaja bo dobrze wiecie ze dla jakiejs grupy kobiet panienski to 'ostatni raz' na wyszalenie sie. Więc nie rozkrecajac tematu: wasza milosc jesli was kocha i szanuje nie da Wam
  • Odpowiedz
no to przykro mi ale twoja dziewczyna jest odrębna osoba i ma prawo myśleć inaczej niż ty.


@greenbong: czyli zgodnie z tą logiką może się ruchać na lewo i prawo a Mirek musi to zaakceptować xD super logika

Związek to z definicji założenie ograniczeń na siebie celem budowy bezpieczeństwa, jeżeli chcesz być odrębną osobą to nie wchodź w związki.
  • Odpowiedz
@Kenjiy Chłopie, jeżeli macie wchodzić w związek małżeński to powinniście być jak dwie połówki jednego ciała. Jeżeli Tobie nie podoba się jej wyjazd, to nie jedzie i kropka. Macie współpracować, jeżeli ona tego nie rozumie, to pora szukać porządnej kobiety
  • Odpowiedz
Przez cala ta sytuacje wpadam juz w jakies stany depresyjne.


@Kenjiy: no jak masz stany depresyjne, bo dziewczyna chce wyjechać na 5 dni to polecam terapię
  • Odpowiedz
  • 10
@OrionTheWarrior

@Kenjiy Chłopie, jeżeli macie wchodzić w związek małżeński to powinniście być jak dwie połówki jednego ciała. Jeżeli Tobie nie podoba się jej wyjazd, to nie jedzie i kropka. Macie współpracować, jeżeli ona tego nie rozumie, to pora szukać porządnej kobiety


To niezle połowy ciała, gdzie jedna ma robić to co druga chce xDDD
  • Odpowiedz
@Kenjiy
Absurdalne. Oboje na pewno wiecie jakie macie granice w związku. Też bym się nie zgodziła i mam nadzieję, że mój chłopak też by się nie zgodził na taki mój wyjazd.
  • Odpowiedz
  • 4
Kiedyś poznałem grupę dziewczyn na panieńskim w pokojach obok w Mielnie, chyba nie muszę kończyć jak to się skończyło xD tylko mloda zachowała wierności (na tyle ile wiem)
  • Odpowiedz
Też bym się nie zgodziła i mam nadzieję, że mój chłopak też by się nie zgodził na taki mój wyjazd


@Tupolej154: Współczuje życia towarzyskiego
  • Odpowiedz