Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim!

Mam taka sytuacje w zyciu ze moja narzeczona oznajmila mi wczoraj ze jedzie na wieczór panienski do Hiszpanii. Maja tam byc 5 dni i przez te dni cos tam pozwiedzac i poimorezowac. Z mojej strony nie chce sie zgodzić na ten wyjazd bo to wiadomo, kilka dziewczyn w obcym kraju to niebezpiecznie a dodatkowo wyłoży kupe pieniedzy na ten wyjadz (ma wyjść kolo 4k - 5k ze wszystkim a obecnie odkladamy na nowe mieszkanie, a ona nie zarabia dużo). Niestety za nic ma moje słowa i mówi ze juz podjęła decyzje (bez uzgodnienia ze mna). Przez cala ta sytuacje wpadam juz w jakies stany depresyjne. Myslicie ze przesadzam czy jednak racja leży po mojej stronie? Co byście zrobili na moim miejscu?
Zastanawiam sie przez to tez nad zerwaniem.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 188
  • Odpowiedz
a tutaj nie chodzi o to ze się puści tylko o bezpieczeństwo. Kilka dziewczyn w obcym kraju to duzo nie trzeba zeby ktos np jakas tabletkę gwaltu wrzucil


@Kenjiy: Zachowujesz sie jak stary dziad, jak piernik. Ona nie jest Twoja córką ani własnością chce tez przypomnieć.
Nie masz prawa jej niczego zakazywać ani ona Tobie.

Wg. mnie po prostu skąpisz o kase i jesteś zazdrosny bo Ty nie jedziesz. Wiec
  • Odpowiedz
@Kenjiy ja bym puścił ale generalnie moim zdaniem powinna sama odmówić, zamiast tego wydać te 4k na wspólny wyjazd, być może też do Hiszpanii. Oszczędzacie razem na mieszkanie, ona dużo nie zarabia więc pewnie ten "wspólny" hajs w większości jest twój.
  • Odpowiedz
@puczipucko123: to nie do końca jest "niech #!$%@?". To ja się ewakuuję. Nie mogę ewakuować się ze swojego mieszkania, stąd poprosiłbym ją o zabranie swoich rzeczy.

Posiadanie opcji jest #!$%@? toksyczne. Odwraca sytuację i to laska martwi się czy będzie miała do czego wracać.
  • Odpowiedz
czyli zgodnie z tą logiką może się ruchać na lewo i prawo a Mirek musi to zaakceptować xD super logika


@TurnerTheBurner: Śmiesznie, że zarzucasz "super logikę" samemu tworząc absurdalne wnioskowanie.
Każdy dorosły sam decyduje o swoich poglądach i mogą być różne niż dowolnej innej osoby. Dopóki je jasno komunikuje, to jest ok. A to co Ty zrobisz z tym, to Twoja decyzja. Nie masz obowiązku akceptować poglądów innych ani z
  • Odpowiedz
Zastanawiam sie przez to tez nad zerwaniem.

@Kenjiy: Czyli zastanawiasz się nad zerwaniem, bo boisz się, że nie będzie tam bezpieczna? Czy może dlatego, że ma inne poglądy na finanse? Czy może dlatego, że się nie słucha Ciebie?
  • Odpowiedz
@Kenjiy: na tym polega małżeństwo chyba, że się bierze zdanie drugiej osoby pod rozwagę. Jeśli wie, że ci to przeszkadza i ma to gdzieś, bo "już podjęła decyzję i w dupie ma co o tym sądzisz" to ty też podejmij męską decyzję i nie bierz tego ślubu. Ja ślubu nie planuję, a i tak pierwsze co bym zrobił przed takim wyjazdem to zapytał czy moja druga połowa nie ma nic
  • Odpowiedz
Jedźcie razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RandyBobandy: Opowiem Ci historie. Mial być wieczór panieński koleżanki, w sporym klubie. Mowie niebieskiemu żeby nie szedł ze mną bo to nie wypada, tam będą same laski, on ze MUSI i basta. Poszedł.
Jako ze był nowy i koleżanki go nie znały pomyślały ze przyprowadziłam przystojnego striptizera, tak sie cieszyły, omg jak one sie cieszyły...
Przyszła panna młoda zatańczyła z
  • Odpowiedz
tak drastyczne posunięcie mu doradzasz


@TheOneWhoKnocks: czy ja wiem...

one doskonale wiedzą ocb. Serio. No chyba że wiążecie się z jakimiś głupimi #!$%@?, co przychodzą i pytają was o
  • Odpowiedz
@kooolega:

A Ty porównujesz jasno zakomunikowany pogląd na temat jej własnego wyjazdu i pieniędzy z rzekomym przymusem akceptowania uprawniania przez nią seksu z innymi. Absurd.

Nie, przeczytaj jeszcze raz. Stosuje jego argument do obu sytuacji. Nie manipuluj.

Każdy dorosły sam decyduje o swoich poglądach i mogą być różne niż dowolnej innej osoby. Dopóki je jasno komunikuje, to jest ok. A to co Ty zrobisz z tym, to Twoja decyzja. Nie masz obowiązku akceptować poglądów innych ani z nimi być. Między innymi dlatego związki się rozpadają, bo dwoje ma inną wizję
  • Odpowiedz
Co za bzdura. Akurat otoczenie ma ogromne znaczenie w przypadku prawdopodobieństwa puszczenia się. Im kobieta czuje się bardziej anonimowo tym bardziej pewne że się puści.


@stepienz13posterunku: no i co z tego - to jest niby narzeczona? więc będziesz jej pilnować przed ślubem i po ślubie bo jak tylko znajdzie się poza twoją kontrolą, to się puści? najlepiej niech nie wychodzi z domu bo jej #!$%@? w głowie?
przy takim podejściu
  • Odpowiedz
nie ważne, argument którego używasz usprawiedliwia każdą sytuację. Więc albo jest błędny albo zgadzasz się na ruchanie na lewo.


@TurnerTheBurner: nie, nie jest. Próbujesz mi wmówić coś czego nie powiedziałem ale to tania sztuczka.
  • Odpowiedz
Grubo, a dostał za to że tam był czy przypadkiem?


@RandyBobandy: Myślę ze nie przypadkiem bo te typy znały któraś dziewczynę, male miasto.
Dzis myślę ze dostał za zuchwałość, siedzial z nami na wieczorze i błyszczał, a byłyśmy same i żadna z chlopakiem (oprócz mnie) nie przyszła, jeśli gdzieś w klubie był znajomy facet to tez z nami sie nie bawił. Dlatego myślały ze to striptizer. Nie chodzi sie na
  • Odpowiedz
@Kenjiy: Moja ex oczywiście też planowała girl's trip do Hiszpanii. One innych krajów nie znają, jeżeli "trzeba się wyszaleć", bo po co nagle masz jechać, np. do tańszej Chorwacji, skoro tam nie ma ani Hiszpanów ani Marokańczyków? xD
F.....y - @Kenjiy: Moja ex oczywiście też planowała girl's trip do Hiszpanii. One inn...

źródło: download (1)

Pobierz
  • Odpowiedz