Wpis z mikrobloga

Przepraszam za swoją dotychczasową działalność na tagu #ukraina. W pewnym momencie pogubiłem się w swojej aktywności na wykopie. W ramach jakiegoś zadośćuczynienia wpłaciłem 300 zł na pomoc dla ukraińskich żołnierzy na drony poprzez fundację UA Future.

Jest to sprawdzona fundacja, która ma bezpośredni kontakt z ukraińskimi żołnierzami na froncie dzięki czemu mam pewność, że pieniądze będą odpowiednio wykorzystane. Trafią na pomoc dla ukraińskich żołnierzy a nie zostaną w kieszeni pośrednika oszusta.

Wiem, że straconego zaufania już nie odzyskam, bo można je stracić tylko raz, ale jest to swojego rodzaju moje rozgrzeszenie, bo źle się czuję i sumienie mnie atakuje a Ukraińcy płoną żywcem przez zbrodniarzy Rosjan. Dodaję link ze zbiórką fundacji jeśli ktoś nie wierzy. Można sprawdzić ostatnich wpłacających.

https://zrzutka.pl/dzcnku#
Grooveer - Przepraszam za swoją dotychczasową działalność na tagu #ukraina. W pewnym ...

źródło: IMG_20240210_183642

Pobierz
  • 63
@Grooveer

@Krs90 nie dziwię się. Po tym co odwalałem tyle czasu to łatka ruskiego trolla zostanie mi na zawsze wśród wielu.

No to teraz juz na pewnoe nie uwierzę xD kończ ten bajt i wracaj do bycia skarpetosceptykiem