Wpis z mikrobloga

Przepraszam za swoją dotychczasową działalność na tagu #ukraina. W pewnym momencie pogubiłem się w swojej aktywności na wykopie. W ramach jakiegoś zadośćuczynienia wpłaciłem 300 zł na pomoc dla ukraińskich żołnierzy na drony poprzez fundację UA Future.

Jest to sprawdzona fundacja, która ma bezpośredni kontakt z ukraińskimi żołnierzami na froncie dzięki czemu mam pewność, że pieniądze będą odpowiednio wykorzystane. Trafią na pomoc dla ukraińskich żołnierzy a nie zostaną w kieszeni pośrednika oszusta.

Wiem, że straconego zaufania już nie odzyskam, bo można je stracić tylko raz, ale jest to swojego rodzaju moje rozgrzeszenie, bo źle się czuję i sumienie mnie atakuje a Ukraińcy płoną żywcem przez zbrodniarzy Rosjan. Dodaję link ze zbiórką fundacji jeśli ktoś nie wierzy. Można sprawdzić ostatnich wpłacających.

https://zrzutka.pl/dzcnku#
Grooveer - Przepraszam za swoją dotychczasową działalność na tagu #ukraina. W pewnym ...

źródło: IMG_20240210_183642

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • 0
@robertkk nigdy nie wchodziłem i nawet nie wiem i gdzie są takie grupy trolli konkretnie. Po prostu domyślam się, że jeśli takie grupy są to z takiego serwisu korzystają, lub innego komunikatoru.
  • Odpowiedz