Wpis z mikrobloga

@kishibashi:

to pokrewna dziedzina, a po pracy i książkach


Nie to nie jest pokrewna dziedzina.

Wykształcenie ma dobre do analizowania relacji prawa podatkowego z funkcjonowaniem gospodarki.


Doradca podatkowy nie analizuje funkcjonowania gospodarki xD.

Zresztą ile ten Gwiazdowski przepracował w zawodzie jako doradca?
@Zamaloczasunalogin: Przeskakiwałem po jakieś 5 min i chłop gada coś o narzędziach potem jelitach a potem, że mózg człowieka jest większy od małpy i to gospodarka. Przecież to jakieś żarty są.


@BronislawCzevak: coś jak podawanie objętości w basenach olimpijskich czy powierzchni w boiskach piłkarskich, żeby największym baranom uzmysłowić skalę XD
@adammalysz1993:

Argument w stylu Holownia sie nie nadaje na nic bo ma tylko maturę xd


Gdzie ten argument? Hołownia robi wykłady k ekonomii mając tylko mature?

Nie, wcale niepokrewna dziedzina, polityka fiskalna rządu to nic nie ma do ekonomii razem z polityka monetarna dwie nie istotne dziedziny ekonomii, najważniejsze są fazy księżyca i koniunkcja saturna z wenus xd


Wiesz jakie wygląda egzamin na doradcę podatkowego? Wiesz czym w ogóle zajmuje się
@niezdiagnozowany: No jakies, prawo, administracja by sie teoretycznie przydalo na tak wysokim stanowisku. Smieszy mnie ta sakralizacja posiadania wyksztalcenia konkretnie w danym temacie, zeby sie na dany temat wypowiadac. Doktor Habilitowany nauk prawnych, Od 2009 roku jest wykładowcą na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego gdzie objął stanowisko profesora uczelnianego[6]. Wykłada m.in. z zakresu idei myśli politycznej, prawnej i ekonomicznej oraz ekonomicznej analizy prawa i prawa podatkowego[4]. Szef Komisji Podatkowej Centrum
@adammalysz1993:

No jakies, prawo, administracja by sie teoretycznie przydalo na tak wysokim stanowisku.


Po co? Szczególnie ta administracja? Zresztą prawo to też może skończyć każdy i po tych studiach gówno wiedzieć.

Na tym stanowisku co zajmuje Hołownia to przydają się trzy rzeczy, dobry szybki kurs z regulaminu sejmu, w którym Hołownia uczestniczył, brak choroby psychicznej i umiejętność słuchania doradców, którzy mają doświadczenie i wykształcenie.

Smieszy mnie ta sakralizacja posiadania wyksztalcenia konkretnie